!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
Baseus chytrý mini kompresor Černá
Baseus chytrý mini kompresor ČernáBaseus chytrý mini kompresor ČernáBaseus chytrý mini kompresor Černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus chytrý mini kompresor Černá

Jezděte bezpečně a levně Chytrý kompresor od firmy Baseus vám zajistí vždy dokonale nafouknuté pneumatiky kdekoliv a kdykoliv. Snižte si provozní náklady za pohonné hmoty a zvyšte bezpečnost celé jízdy. Je kompaktní a lehký, takže nezabere zbytečně žádné důležité místo v autě. Díky mnoha spolehlivým senzorům se huštění pneumatiky automaticky zastaví na optimální hodnotě.
Kód: 2878592PN: CRCQB01-01Výrobce: BaseusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Jezděte bezpečně a levně 1523540a

Jezděte bezpečně a levně

Chytrý kompresor od firmy Baseus vám zajistí vždy dokonale nafouknuté pneumatiky kdekoliv a kdykoliv. Snižte si provozní náklady za pohonné hmoty a zvyšte bezpečnost celé jízdy. Je kompaktní a lehký, takže nezabere zbytečně žádné důležité místo v autě. Díky mnoha spolehlivým senzorům se huštění pneumatiky automaticky zastaví na optimální hodnotě.

Obr. Snadná obsluha 1523540b

Snadná obsluha

Celá obsluha je velice snadná, stačí odšroubovat ventilek u pneumatiky, připojit do něj hadičku od kompresu a zmáčknout tlačítko pro huštění. Zhruba do třiceti sekund máte hotovo a můžete se v klidu vrhnout na další pneumatiky. Zvládne za sebou dofouknutí až pěti pneumatik. Pro pohodlnou práci i v noci je kompresor vybaven čtyřmi výkonnými LED diodami.Napájení kompresoru probíhá pomocí 3 m dlouhého kabelu, který se zapojuje do zapalování. Kompresor je i maximálně spolehlivý, díky nespočetným testům, které výrobce prováděl na 150 nejvíce používaných modelů automobilů.

Parametry

Typ zařízeníKompresory do auta