Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Telefony a tablety  Příslušenství k mobilním telefonům a tabletům  Baseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrná
Baseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrná
Baseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrnáBaseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrná
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus Mini Electric držák do auta (do ventilační mřížky), stříbrná

Baseus Mini Electric Phone Holder Baseus Mini Electric Phone Holder, to je elektricky uzamykatelný držák, jehož prostřednictvím můžete ve svém autě pohodlně využívat výhod chytrého mobilního telefonu. Tuto praktickou pomůcku jednoduše přichytíte k mřížce ventilátoru a rázem máte při řízení perfektní výhled na GPS navigaci či jiné užitečné aplikace. Svůj telefon v držáku…
Kategorie: Příslušenství k mobilním telefonům a tabletům
Kód: 2944620PN: SUHW01-0SVýrobce: BaseusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
446   včetně DPH
Cena bez DPH: 369 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 11.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 12.5. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)14.5. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Baseus Mini Electric Phone Holder

Baseus Mini Electric Phone Holder, to je elektricky uzamykatelný držák, jehož prostřednictvím můžete ve svém autě pohodlně využívat výhod chytrého mobilního telefonu. Tuto praktickou pomůcku jednoduše přichytíte k mřížce ventilátoru a rázem máte při řízení perfektní výhled na GPS navigaci či jiné užitečné aplikace. Svůj telefon v držáku ukotvíte pomocí čtyřbodové nosné konstrukce a dvou ramen, která se sama přizpůsobí šířce smartphonu.

Odolné provedení

Držák Baseus Mini Electric Phone Holder vyniká svou špičkovou odolností. Ta je dána zejména jeho materiálem – zařízení je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku, která se používá i v leteckém průmyslu.

Dokonale stabilní uchycení

Váš chytrý mobilní telefon je v tomto držáku vždy v naprostém bezpečí. Jeho nežádoucímu poškrábání či mechanickému poškození totiž zabraňují speciální ochranné prvky ze silikonu. Mřížku ventilátoru, k níž je držák přichycen, zase chrání výztuha ze syntetické polymerové gumy.

Natočte si mobil do správného úhlu

Díky otočnému kloubu, kterým je tento držák vybaven, máte na svůj telefon za jízdy vždy bezproblémový výhled. Držákem Baseus Mini Electric Phone Holder totiž můžete jednoduše otáčet o 360°.

Napájecí kabel součástí balení

V základním balení najdete i 1 m dlouhý micro USB kabel, který slouží k připojení držáku Baseus Mini Electric Phone Holder ke zdroji napájení (plnohodnotné fungování tohoto elektricky uzamykatelného držáku vyžaduje neustálé připojení ke zdroji napájení.

Parametry

Druh příslušenstvíDržáky