Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White
Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light WhiteBaseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Baseus Sunshine Series Human Body Induction Wardrobe Light White

Praktická lampa Baseus Praktická lampa Baseus rozjasní váš šatník nebo jakékoli jiné místo podle vašeho výběru. Vyzařuje jemnou a teplou záři, která neoslňuje oči, ale zároveň svítí velmi efektivně. Díky vysokému indexu vykreslení barev vypadají barvy jako za denního světla. Na míru vašim potřebám Lampa má zabudovaný snímač pohybu a soumraku, což znamená, že se automaticky…
Kód: 3015208PN: DGSUN-YB02Výrobce: BaseusZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
234   včetně DPH
Cena bez DPH: 193 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Praktická lampa Baseus

Praktická lampa Baseus rozjasní váš šatník nebo jakékoli jiné místo podle vašeho výběru. Vyzařuje jemnou a teplou záři, která neoslňuje oči, ale zároveň svítí velmi efektivně. Díky vysokému indexu vykreslení barev vypadají barvy jako za denního světla.

Na míru vašim potřebám

Lampa má zabudovaný snímač pohybu a soumraku, což znamená, že se automaticky zapne, když je to potřeba. Senzor pohybu jej činí dokonalým nejen v šatníku, ale také na chodbě nebo v hale.

Velmi odolný

Lampa má vestavěnou odolnou baterii, která vám umožní používat lampu až 150 dní bez dobíjení. V případě potřeby jej můžete pohodlně nabít pomocí přiloženého kabelu USB.

Vezměte ji s sebou

Lampa je připevněna k základně pomocí magnetu, takže si ji můžete kdykoli snadno vzít s sebou a použít jako baterku. Od této chvíle nemusíte v noci zapínat každé světlo doma, abyste mohli jít na toaletu.

Snadná montáž

Lampu můžete nainstalovat snadno a bez obav z poškození povrchu. Postupujte prosím podle níže uvedených kroků.