Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Software  Grafický  CorelDraw Standard 2021 License (1-49) EN/FR/ES/BR/IT/NL/CZ/PL
CorelDraw Standard 2021 License (1-49) EN/FR/ES/BR/IT/NL/CZ/PL
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

CorelDraw Standard 2021 License (1-49) EN/FR/ES/BR/IT/NL/CZ/PL

CorelDraw Standard 2021 License (1-49) EN/FR/ES/BR/IT/NL/CZ/PL Navrhujtes vášní. Ať už jsou pro vás grafické návrhy koníček, nebo je vytváříte s konkrétním cílem, sada CorelDRAW Standard nabízí vše potřebné k vytváření ohromujících grafických návrhů pro domácí projekty nebo malé firmy. CorelDRAW Standard 2021 Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu…
Kategorie: Grafický
Kód: 3054733PN: LCCDS2021ML1Výrobce: CorelZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
8 565   včetně DPH
Cena bez DPH: 7 079 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Momentálně nedostupné, skladem od 30.5.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)1.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)2.6. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)4.6. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

CorelDraw Standard 2021 License (1-49) EN/FR/ES/BR/IT/NL/CZ/PL

Navrhujtes vášní.

Ať už jsou pro vás grafické návrhy koníček, nebo je vytváříte s konkrétním cílem, sada CorelDRAW Standard nabízí vše potřebné k vytváření ohromujících grafických návrhů pro domácí projekty nebo malé firmy.

CorelDRAW Standard 2021

Se spolehlivými nástroji pro ilustrace, sazbu a úpravu fotografií můžete vytvářet cokoli – do pohlednic a fotografických knih až po reklamy a webovou grafiku.

Tvorba návrhůa sazbana jednom místě

CorelDRAW Standard nabízí zásadní funkce pro grafické návrhy a sazbu v jediné aplikaci.

Dokonaléúpravyfotografií

S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™ Standard můžete vylepšit každý obrázek.

Snadné použití

S intuitivními nástroji, tipy a kurzy na dosah ruky můžete vytvářet návrhy s naprostou jistotou – bez ohledu na úroveň pokročilosti nebo oblast zaměření.

Pro koho je určená?

Grafičtí nadšenci

Grafičtí nadšenci a podnikatelé si vybírají sadu CorelDRAW Standard pro navrhování široké škály materiálů pro týmy nebo komunitní organizace a také ke správě osobních značek na sociálních médiích.

Majitelé domácích firem

Podnikatelé a majitelé domácích firem spoléhají na sadu CorelDRAW Standard při tvorbě prodejních a marketingových materiálů, jako jsou letáky a vizuální pomůcky, a převedení jejich vize do reality.

Obsah balení

CorelDRAWStandard

Nabízí tu správnou sadu nástrojů pro vektorové ilustrace a sazbu, se kterými zvládnete osobní projekty i kreativní projekty pro domácí podnikání – od nástrojů pro klonování a malířské techniky až po nástroje Spirála, Vyhlazení, Rozmazání a Stín.

Corel PHOTO-PAINTStandard

Vytvářejte poutavé obrázky s ohromujícími možnostmi úpravy fotografií. Použijte úpravy, jako jsou Narovnat, Stupně šedé a Zářivost, a experimentujte s oblíbenými rastrovými efekty, jako jsou Kolorizace, Sépiový odstín a Zaostření.

Kvalitní volněpoužitelný obsah

S 1 000 kliparty a digitálními obrázky, 100 volně použitelnými fotografiemi ve vysokém rozlišení, 175 písmy, 20 fotografickými rámečky, 900 výplněmi a 60 profesionálně navrženými šablonami budou vaše návrhy vždy originální.

Klíčové možnosti

Vektorové ilustrace

Převeďte základní linky a tvary na složitá umělecká díla. S všestrannými nástroji pro tvary a kreslení můžete vytvářet různé křivky.

Úpravy fotografií

S výkonnými nástroji pro úpravu fotografií na základě vrstev v aplikaci Corel PHOTO-PAINT Standard můžete snadno retušovat a vylepšovat své fotografie. Můžete přizpůsobit barvy a tón, použít efekty, odstranit nedokonalosti a mnoho dalšího.

Sazba

Vytvářejte sazbu pro brožury, vícestránkové dokumenty a mnoho dalšího. Pravítka, mřížky a vodicí linky vám pomohou uspořádat objekty a umístit je přesně na správná místa.

Typografie

S širokou nabídkou textových nástrojů můžete uspořádat text dle vlastních představ. K textu můžete přidat vržené stíny a další efekty pro větší vizuální účinek.

Webová grafika

Vytvořte poutavý webový obsah s kolekcí nástrojů a předvoleb webové grafiky. Díky sadě na pixel přesných nástrojů máte jistotu, že veškerá exportovaná grafika pro web bude mít ostré

Systémové požadavky

Windows 10* (64bitová verze) s nejnovějšími aktualizacemi

Intel Core i3/5/7/9 nebo AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC

4 GB RAM (doporučuje se 8 GB nebo více)

2,5 GB volného místa pevném disku pro soubory aplikace a instalační soubory

Vícedotyková obrazovka, myš nebo tabletlRozlišení obrazovky 1280 × 720 při přiblížení 100 % (96 dpi)

K instalaci a ověření sady CorelDRAW Graphics Suite a používání některých zahrnutých softwarových komponent, online funkcí a obsahu je vyžadováno připojení k internetu.

Parametry

JazykAnglický
JazykČeský
Způsob licencováníPlná verze