Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Nositelná elektronika  COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)
COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)
COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

COTEetCI magnetická bezdrátová nabíječka 15W (kompatibilní s iPhone 12 MagSafe)

Bezdrátová nabíječka COTEetCI MagSafe 15W bílá Nabíječka poskytuje pohodlné bezdrátové nabíjení. Integrované magnety připevňují nabíječku k zadní části vašeho iPhone, aby bylo zajištěno jejich dokonalé vyrovnání, takže nabíjení je rychlejší s výkonem až 15 W. Zařízení je navíc vybaveno integrovanou ochranou proti přehřátí a zkratu. Nabíjejte rychle a pohodlně! Nabíječka…
Kategorie: Nositelná elektronika
Kód: 3031123PN: CS5702Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
649   včetně DPH
Cena bez DPH: 536 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 15.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 16.4. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.4. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Bezdrátová nabíječka COTEetCI MagSafe 15W bílá

Nabíječka poskytuje pohodlné bezdrátové nabíjení. Integrované magnety připevňují nabíječku k zadní části vašeho iPhone, aby bylo zajištěno jejich dokonalé vyrovnání, takže nabíjení je rychlejší s výkonem až 15 W. Zařízení je navíc vybaveno integrovanou ochranou proti přehřátí a zkratu.

Nabíjejte rychle a pohodlně!

Nabíječka podporuje nabíjení Qi a pohodlně nabíjí váš iPhone. Nabíječka je vyrobena z odolného vysoce kvalitního plastu a kovu. Díky svému kulatému tvaru jej lze pohodlně umístit na gadget v jakékoli poloze. A samozřejmě má tato nabíječka všechny potřebné úrovně ochrany (před přepětím, přehřátím a přebitím).

Parametry

Příslušenství pro nositelnostiNabíječky