!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Age of Empires Definitive Edition
ESD Age of Empires Definitive Edition
ESD Age of Empires Definitive EditionESD Age of Empires Definitive EditionESD Age of Empires Definitive Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Age of Empires Definitive Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Legendární hra Age of Empires odstartovala 20letou tradici herních bojových strategií a nyní se vrací. Hra si od svého původního vydání pochopitelně prošla množstvím razantních změn. Nejzřetelnější jepochopitelně grafika, která v této verzi umožňuje hrát až ve 4K rozlišení. Další novinkou je modernizovaná hratelnost,která…
Kategorie: PC hry
Kód: 2870599PN: 7511Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
492   včetně DPH
Cena bez DPH: 407 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 25.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)29.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)1.10. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Legendární hra Age of Empires odstartovala 20letou tradici herních bojových strategií a nyní se vrací. Hra si od svého původního vydání pochopitelně prošla množstvím razantních změn. Nejzřetelnější jepochopitelně grafika, která v této verzi umožňuje hrát až ve 4K rozlišení. Další novinkou je modernizovaná hratelnost,která slibuje až 40 hodin nefalšované zábavy a možnost vytvořit mapu až pro 8 hráčů. Vítejte v historii a pusťte se do postupného ovládnutí impéria.

Klasika v novém kabátu

Původní hra se před dvaceti lety stala jednou z nejoblíbenějších na světě a nebylo to jen díky její grafice, ale hlavnědíky myšlence a příběhu, kterými hra fanoušky uchvátila. Proto se společnost Microsoft rozhodla předělat dnes již poměrně zastaralou grafiku a výsledek skutečněstojí za to!

Příjemnější ovládaní

Jedním z prvků, který byl původní hře vytýkán, byla často nestabilní hratelnost.Dalším z bodů, které byly v nové verziupraveny, je tedy ovládání, které se snaží cílit na jednoduchost a intuitivnost.

Tvoříte novou civilizaci

Na začátku na vás žádné špičkové vybavení nečeká. Postupnou prací a promyšlenýmitahy ale můžete své impérium zvětšovata zdokonalovat. Nakonec dosáhnete momentu, kdy se rozhodnete, že přichází čas naexpanzi. Vytvořte silnou armádu, ovládejte části mapy a staňte se jediným panovníkem široko daleko.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC