!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Automobilista 2
ESD Automobilista 2
ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2ESD Automobilista 2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Automobilista 2

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce. Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než jehopředchůdce, se vydává dále…
Kategorie: PC hry
Kód: 2865063PN: 7500Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
965   včetně DPH
Cena bez DPH: 798 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)30.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.10. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)5.10. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Automobilista 2 je vyvrcholením projektuvyvinutého v průběhu téměř deseti let.Jádrem je komplexní simulace brazilské motoristické scény, která zahrnuje všechny hlavní brazilské závodní série, závodní dráhy a výrobce.

Automobilista 2, který obsahuje ještě větší seznam různých aut a tratí než jehopředchůdce, se vydává dále do nejlepšíchmezinárodních motoristických sportů, včetně prestižních značek spolu s ikonickými místy, jako jsou Brands Hatch, MountPanorama a Imola, a současně pokračuje vobjevování exotičtější a vzrušující formy motoristického sportu z celého světa.

Díky novému technickému partnerství s vývojáři oceněné série Project CARS je Automobilista 2 postaven na režimu madness,který poskytuje neuvěřitelnou grafickoukvalitu, nejpokročilejší dynamické systémy počasí a stavu dráhy v závodním simulátoru a vynikající podporu VR, zajistitpodstatný upgrade realismu nad jeho předchůdcem a plně pohlcující vizuální zážitek.

Tato hra má dlouhodobý vývojový plán, který bude svědkem neustálého vývoje v průběhu několika let po jeho vydání. Neustále roste s přidáním nových herních režimů, funkcí, automobilů a skladeb z toho nejlepšího z minulosti, současnosti a budoucnosti motoristického sportu!

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC