Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Battle vs Chess
ESD Battle vs Chess
ESD Battle vs ChessESD Battle vs ChessESD Battle vs Chess
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Battle vs Chess

Elektronická licence určená pro platformu Steam Battle vs. Chess vytváří spojení mezi profesionálním šachovým softwarem a těmi nejlepšími soubojovými mechanismy, ve kterém nechybí bohatě animované figury a celá řada rozmanitých nových herních prvkůrozšiřujících tuto klasickou strategickou hru. Kromě toho, že Battle vs. Chessobohacuje zážitek z hraní tradičních šachů, přidává…
Kategorie: PC hry
Kód: 2560129PN: 6401Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
87   včetně DPH
Cena bez DPH: 72 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 10.6. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.6. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Battle vs. Chess vytváří spojení mezi profesionálním šachovým softwarem a těmi nejlepšími soubojovými mechanismy, ve kterém nechybí bohatě animované figury a celá řada rozmanitých nových herních prvkůrozšiřujících tuto klasickou strategickou hru. Kromě toho, že Battle vs. Chessobohacuje zážitek z hraní tradičních šachů, přidává i spoustu dalších atraktivních fantasy prvků, ať už jde o osm nádherných herních prostředí nebo originální animované herní figury, jako jsou neohrabaní kamenní golemové a nezkrotní jezdci.Samostatnou kapitolou jsou poté bitevnírežimy, které – jsou-li aktivní – zcelamění povahu celé hry. A tak místo toho,aby se spustila předskriptovaná soubojová animace, se útočící figura přesune napole protivníka a pustí se s ním do nelítostného souboje. K dispozici má přitomrůzné zbraně, soubojové techniky a dokonce i komba, přičemž vítěz získá vše. Výzva pro šachisty všech úrovní: Hra využívá uznávaný šachový software Fritz11! sdeseti různými stupni obtížnosti a systémem žebříčků, které hráče hodnotí stejným způsobem jako oficiální šachové žebříčky. Akční rozšíření klasické stolní hry:Inovativní spojení profesionálního šachového softwaru a nelítostných bitevníchrežimů přináší strategický akční zážitek, jaký tu dosud nebyl.

Podpora soupeření více hráčů: Hrajte s přáteli i nepřáteli v horkém křesle neboonline partiích. Unikátní a náročné šachové rébusy: Všemožné režimy s předem připravenými scénáři nutí hráče dokončit partii v omezeném počtu tahů nebo pouze svybranými figurami a dokonce i využívatněkterá slavná řešení ze skutečných šachových partií minulosti. Netradiční hernímožnosti: Rozšířené možnosti rozmisťování figur, jako je náhodné rozmístění v „šíleném” režimu nebo možnost zvolit si vlastní rozmístění v „taktickém“ režimu,umožňují hráčům rozehrát netradiční partie, které posouvají tradiční pravidla šachů na zcela novou úroveň.

Parametry

Herní platforma ESDSteam