Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Beast Quest
ESD Beast Quest
ESD Beast QuestESD Beast QuestESD Beast Quest
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Beast Quest

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Vydej se na epické akční dobrodružství azachraň království Avantia z ruin. Na základě populárních fantasy novel přichází Beast Quest poprvé na Steam, s bohatým, rozvíjejícím se příběhem, pestrým prostředím a bezpočtem působivých výzev. Výpravná epická cesta. Prozkoumej úchvatná prostředí na své cestě zachránit divoká…
Kategorie: PC hry
Kód: 2686429PN: 5800Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
331   včetně DPH
Cena bez DPH: 274 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 24.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.2. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.2. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Vydej se na epické akční dobrodružství azachraň království Avantia z ruin. Na základě populárních fantasy novel přichází Beast Quest poprvé na Steam, s bohatým, rozvíjejícím se příběhem, pestrým prostředím a bezpočtem působivých výzev.

Výpravná epická cesta. Prozkoumej úchvatná prostředí na své cestě zachránit divoká zvířata, která jsou pod vlivem temných čar kouzelníka Malvela. Akční souboje. Bojuj s nebezpečnými tvory a postavse čelem k obřím divokým zvířatům ve velkých soubojích s použitím rychlých manévrů k vyhýbání se, blokování a útoku nanepřátele. Rozsáhlé upgrady. Upgradujzdraví, útoky a obranu pomocí svého stromu dovedností a vybav se doplňky k podtržení vlastností tvého hrdiny. Země pokladů. Prozkoumej zasněžené vrcholky a tajemné lesy, hledej pradávné artefakty aztracený poklad.  Stovky výzev. Vydejse na své cestě na řadu vedlejších misí,které odhalí mnoho ukrytých tajemství království Avantia.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC