!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Borderlands 3
ESD Borderlands 3
ESD Borderlands 3ESD Borderlands 3ESD Borderlands 3
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Borderlands 3

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Dlouho očekávané pokračování veleúspěšnéFPS série se opět vrací do světa Borderlands. Vaše domovina je ve zpustošeném stavu, a kromě všudypřítomných zlodějů avrahů se navíc rozšířil i pomatený kultThe Children of the Vault, který se neovladatelně šíří po celé zemi. Jediný, kdomůže alespoň částečně vrátit zavedené pořádky…
Kategorie: PC hry
Kód: 2852759PN: 7459Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
769   včetně DPH
Cena bez DPH: 636 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 23.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.9. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Dlouho očekávané pokračování veleúspěšnéFPS série se opět vrací do světa Borderlands. Vaše domovina je ve zpustošeném stavu, a kromě všudypřítomných zlodějů avrahů se navíc rozšířil i pomatený kultThe Children of the Vault, který se neovladatelně šíří po celé zemi. Jediný, kdomůže alespoň částečně vrátit zavedené pořádky, jste vy! Vtrhněte mezi nepřátelejako jeden ze čtyř nových hrdinů a postupným vylepšováním dovednostního stromusi svého hrdinu přizpůsobte svému osobitému hernímu stylu a vytvořte z něj nezastavitelného zabijáka.

Galaxie v ohrožení

Hlavními záporáky třetího dílu jsou dvojčata Calypso, která vedou bláznivý kultThe Children of the Vault a snaží se ovládnout celou galaxii. Jediný, kdo má dostatek spojenců, munice a odhodlání tytoběsnící fanatiky zastavit, jste vy. Proto už neváhejte ani chvíli a pusťte se dozáchrany domoviny!

Týmová spolupráce

Jako již tradičně nabízí hra možnost lokální kooperace v režimu rozdělené obrazovky. Nejen, že je při hře v týmu snazšíprůchod příběhem i plnění úkolů, ale bezesporu je to i mnohem větší zábava. Navíc všichni lokální hráči fungují, i přesvzájemnou spolupráci, jako samostatné jednotky. Když se spoluhráč odpojí, vaše postava nezaznamená změnu a můžete pokračovat dál na vlastní pěst.

Opravdu široký bojový arsenál

Na rozdíl od běžných her, kde máte k dispozici maximálně několik desítek zbraní,jich hra Borderlands 3 nabídne více nežmiliardu. Pochopitelně se časem začne vzhled zbraní opakovat, ale každá nabídnevždy jinak nakombinované originální vlastnosti a bonusy. Některé umí chrlit explodující čepele, jiné při nabíjení jednoduše zahodíte a vybuchnou jako granát. Autoři měli i šílenější nápady, protože jeden z bonusů funguje například tak, žepři nabíjení odhodíte zbraň, které narostou končetiny a po určitou dobu se budesnažit zlikvidovat vašeho nepřítele. Vymezitím z batohu vytáhnete nabitou zbraňa pokračujete ve střelbě.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC