Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  Hry pro herní konzole  ESD CZ PS4 - 1,100 Call of Duty®: Black Ops Cold War Points
ESD CZ PS4 - 1,100 Call of Duty®: Black Ops Cold War Points
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD CZ PS4 - 1,100 Call of Duty®: Black Ops Cold War Points

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! 1,100 CALL OF DUTY® POINTS Vyžadována plná hra Tento balíček obsahuje 1,000 + 100 bonusových bodů Call of Duty® (CP = Call of Duty…
Kategorie: Hry pro herní konzole
Kód: 3023342PN: SCEE-XX-S0052099Výrobce: SonyZáruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
311   včetně DPH
Cena bez DPH: 257 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!


1,100 CALL OF DUTY® POINTS
Vyžadována plná hra
Tento balíček obsahuje 1,000 + 100 bonusových bodů Call of Duty® (CP = Call of Duty body). Body Call of Duty® (CP body) jsou herním platidlem, za které ve hře Black Ops Cold War můžete získat určitý herní obsah v režimu hry pro více hráčů (Multiplayer) a v herním režimu Zombie.

Vyžaduje plnou verzi hry Call of Duty®: Black Ops Cold War, prodávanou samostatně.

Zakoupené CP body mohou být také použity k získání herního obsahu v určitých hrách Call of Duty®, které mají aktivovanou funkci CP bodů (Použití CP bodů není možné v každé hře Call of Duty®, závisí na její funkcionalitě a může se měnit). Každá hra je prodávána samostatně. Nejprve musíte mít nainstalovanou hru Call of Duty®: Black Ops Cold War a CP body zaregistrované v této hře, až potom se tyto body objeví i v ostatních hrách Call of Duty®. CP body budou přístupné poté, co bude aktivována funkce CP bodů ve hře Call of Duty®: Black Ops Cold War a CP body dány k dispozici.

Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království. Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.

Parametry

Herní platforma ESDPlaystation
RegionCZ

Ke stažení