Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  Hry pro herní konzole  ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 Paranormal Stuff Pack
ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 Paranormal Stuff Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 Paranormal Stuff Pack

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! KOLEKCE THE SIMS™ 4 PARANORMÁLNO* Vyžadována plná hra - *VYŽADUJE HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ…
Kategorie: Hry pro herní konzole
Kód: 3040829PN: SCEE-XX-S0052747Výrobce: SonyZáruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
329   včetně DPH
Cena bez DPH: 272 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 3.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 4.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!


KOLEKCE THE SIMS™ 4 PARANORMÁLNO*
Vyžadována plná hra - *VYŽADUJE HRU THE SIMS 4 (PRODÁVÁ SE SAMOSTATNĚ) A VŠECHNY HERNÍ AKTUALIZACE.
Rozsviťte svíčky a připravujte obřady, abyste potěšili své nové strašidelné spolubydlící v kolekci The Sims™ 4 Paranormálno!
1 hráč • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Vibrační funkce ovladače DUALSHOCK®4 • 300 MB místa na pevném disku

Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království. Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.

Parametry

Herní platforma ESDPlaystation
PEGI hodnota12
RegionCZ

Ke stažení