Vážení zákazníci, moc se omlouváme za možné zpoždění Vašich zásilek, momentálně je veškerá přepravní síť přetížena, zboží k nám chodí se spožděním a proto není k Vám odesláno včas. Doufáme, že toto je jen přechodný stav, a že již v příštím týdnu najedeme na normální provoz. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  Hry pro herní konzole  ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 SW™ Journey to Batuu GP
ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 SW™ Journey to Batuu GP
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD CZ PS4 - The Sims™ 4 SW™ Journey to Batuu GP

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat! Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation! HERNÍ BALÍČEK THE SIMS™ 4 STAR WARS™: VÝPRAVA NA BATUU* Vyžadována plná hra Vytvořte svým Simíkům jedinečný příběh ze světa Star…
Kategorie: Hry pro herní konzole
Kód: 2941148PN: SCEE-XX-S0050877Výrobce: SonyZáruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
575   včetně DPH
Cena bez DPH: 475 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 8.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.12. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Aktivační klíč je možné použít pouze s PlayStation Network účtem, nastaveným na český (CZ) region. Aktivační klíč s jiným regionem Vám na konzoli nebude fungovat!
Jedná se o doplněk ke hře a je nutné vlastnit základní hru v platformě Playstation!


HERNÍ BALÍČEK THE SIMS™ 4 STAR WARS™: VÝPRAVA NA BATUU*
Vyžadována plná hra
Vytvořte svým Simíkům jedinečný příběh ze světa Star Wars™ a prozkoumejte odlehlý svět Batuu v The Sims™ 4 Star Wars™: Výprava na Batuu.
1 hráč • Rozlišení: 720p, 1080i, 1080p • Vibrační funkce ovladače Dualshock®4 • 1,5 GB místa na pevném disku
Vydavatel kuponu s kódem: společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (identifikační číslo společnosti 06020283) se sídlem na adrese 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království.
Možnost uplatnění u vydavatele mají pouze uživatelé s účtem služby PlayStation™Network registrovaným pro Českou republiku. Platí podmínky služby, Zásady ochrany soukromí, Podmínky pro kupon s kódem, Podmínky použití softwaru a další specifické podmínky pro obsah a/nebo služby. Viz webovou stránku www.playstation.com/legal/PSNTerms. Pokud tyto podmínky nepřijímáte, neprovádějte nákup. Účet si mohou vytvořit pouze uživatelé ve věku nejméně 7 let a uživatelé mladší 18 let k tomu potřebují souhlas rodičů. Aby uživatelé mohli uplatnit kupon s kódem na obsah a/nebo služby klasifikované podle věku, musejí mít věk odpovídající hodnocení. Funkce online multiplayeru v systému PlayStation®4 (kde platí pro příslušný obsah a/nebo služby) je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají aktuální placené předplatné služby PlayStation®Plus. Je vyžadován systém PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 nebo jiný kompatibilní systém značky Sony a také funkční připojení k internetu. Poplatky za připojení k internetu hradí uživatel. Kupon s kódem nelze vyměnit za hotovost a nelze jej znovu prodat ani jinak vyměnit. Pokud dojde k jeho ztrátě, poškození, krádeži nebo uplatnění bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada. Nelze jej využít vícekrát.

Parametry

Herní platforma ESDPlaystation
Herní žánrSimulátor
PEGI hodnota12
RegionCZ

Ke stažení