Vážení zákazníci, moc se omlouváme za možné zpoždění Vašich zásilek, momentálně je veškerá přepravní síť přetížena, zboží k nám chodí se spožděním a proto není k Vám odesláno včas. Doufáme, že toto je jen přechodný stav, a že již v příštím týdnu najedeme na normální provoz. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Darkstar One
ESD Darkstar One
ESD Darkstar OneESD Darkstar OneESD Darkstar One
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Darkstar One

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení vaší lodi - Darkstar…
Kategorie: PC hry
Kód: 2927232PN: 6448Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
307   včetně DPH
Cena bez DPH: 254 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 8.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.12. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Darkstar One přináší fantastické množství svobody. Příběhové mise vás dovedou hlouběji dovnitř galaxie k novým rasám, novým technologiím a stále silnějším protivníkům. Prozkoumejte obrovské množství solárních systémů při hledání skrytých artefaktů dávných ras a základních objektůpro vylepšení vaší lodi - Darkstar One.
Kromě artefaktů, získejte kredity ke koupi lepšího vybavení, jako jsou zbraně aštíty. Získejte kredity za nesčetně možností: přijetím úkolů, odměnou za lov, pirátstvím, pašováním, obchodováním, doprovodem, dopravou, odměnami a dalšími možnostmi.

Obrovský, simulovaný vesmír s mnoha jedinečnými rasami, kosmickými loděmi a bojovými taktikami. Komplikovaný příběh, vztahující se na více než padesát minut video sekvencí. Nastavte si a vylepšete vaši loď, DarkStar One, jakýmkoliv způsobem si vyberete - postavte rychlou útočnou loď s mnoha lehkými zbraněmi nebo blízko-neporazitelný křižník s těžkými zbraněmi. Přes dvě stě různých zbraní, štítůa vybavitelných předměty. Rakety, torpéda a miny mají speciální taktické použití: minami může střílet na protivníky neboodvrátit blížící se rakety. "Spell Weapon": speciální zbraň, se silným účinkempodobným některým kouzlům v RPG hrách. Tato zbraň se stává stále univerzální v celé hře a výrazně zvyšuje taktické možnosti. Získejte zbraně od jiných ras - Namontujte různé zbraně od jiných ras na "DarkStar One," každou s unikátní funkcí,které vyžaduje různé bojové taktiky. Vydejte se na zvláštní mise - prozkoumávatkaňony, nebo dokonce podzemí, na neznámésvěty. Svoboda volby - získejte kredityv mnoha ohledech: boj, pirátství, úkoly, pašování, obchodování, doprovod, doprava, odměny a další. Hrajte jako "hodný"nebo "zlý" a využijte politických sporů.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC