Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  PC hry  ESD Demon's Rise Lords of Chaos
ESD Demon's Rise Lords of Chaos
ESD Demon's Rise Lords of ChaosESD Demon's Rise Lords of ChaosESD Demon's Rise Lords of Chaos
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Demon's Rise Lords of Chaos

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Nejste žádný hrdina ... žádný vzpínajícíse rytíř nebo vědecký čaroděj, ale bojovník za temné bohy. Jako jejich vyvolenémáte velení legií barbarů, bestií a démonů. Ovládejte příšernou sílu, nekromanci a pekelný oheň, abyste zničili civilizované říše. Cti své bohy na krvavých polích bitvy ve snaze o moc a vzestup. Demon’s…
Kategorie: PC hry
Kód: 3013823PN: 7711Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
170   včetně DPH
Cena bez DPH: 140 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Nejste žádný hrdina ... žádný vzpínajícíse rytíř nebo vědecký čaroděj, ale bojovník za temné bohy. Jako jejich vyvolenémáte velení legií barbarů, bestií a démonů. Ovládejte příšernou sílu, nekromanci a pekelný oheň, abyste zničili civilizované říše. Cti své bohy na krvavých polích bitvy ve snaze o moc a vzestup. Demon’s Rise: Lords of Chaos je tahová, taktická RPG zasazená do brutálního a nemilosrdného fantasy světa. Kampaň, která seodehrává uprostřed děsivé války na chladném severu, uvidí, jak vaše strana bojuje s nesčetnými nepřáteli, obrovskými příšerami a mocnými čaroděje. Vítězství bude vyžadovat taktické využití terénu, morálky, formací a magie. Budujte stále silnější válečnou skupinu, velte démonickýmspojencům a rozdrťte ty, kteří stojí proti vám. Taktické volby: Pomocí terénních efektů, krytu a zorného pole získáte náskok před svými nepřáteli. Zaměstnávejte kouzla, abyste bránili mocným nepřátelům, poškození plošných efektů, abyste vyčistili pole menších nepřátel a buffy, abyste posílili své spojence. Sestavte sisvůj večírek: Vyberte si z 20 různých tříd postav a vytvořte si válečnou kapelu. Vaši válečníci se budou s každým vítězstvím zlepšovat, budou silnější a odemykají nové síly a dovednosti. Skutky odvahy a divokosti na bitevním poli přinesouprospěch vašim bohům, což může znamenatrozdíl mezi slávou a porážkou.

Collect Gear: Vybavte své válečníky výkonnými zbraněmi, tajemnými předměty, runovým brněním a legendárními artefakty. Existují tisíce položek, které můžete najít a sbírat, každý s vlastními statickými efekty a tradicí pozadí.

Kampaň: Probojujte zdlouhavou kampaň a řadu vedlejších úkolů, které trvají vícenež 40 hodin hracího času. Dlouhá životnost nepřidává žádné omezení úrovně a schopnost přehrát úrovně na těžší obtížnosti.

Engaging Lore: Ponořte se do historie Tarrenu, světa Demon's Rise. Země rozbitých říší a roztříštěných království, kde armády lidí, démonů a dalších ras bojujío hořké přežití.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC