Vážení zákazníci, moc se omlouváme za možné zpoždění Vašich zásilek, momentálně je veškerá přepravní síť přetížena, zboží k nám chodí se spožděním a proto není k Vám odesláno včas. Doufáme, že toto je jen přechodný stav, a že již v příštím týdnu najedeme na normální provoz. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Disney Toy Story Pack
ESD Disney Toy Story Pack
ESD Disney Toy Story PackESD Disney Toy Story PackESD Disney Toy Story Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Disney Toy Story Pack

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC POLOŽKY OBSAŽENÉ V TOMTO BALÍČKU - Disney Pixar Toy Story Mania! Inspirován celovečerním filmem Disney/ Pixar, Toy Story a 4D Toy Story Maniaatrakcí v Disneyland Resort a Walt Disney World Resort, Toy Story Mania! je nyní k dispozici pro PC. Kromě galerií přizpůsobených přitažlivosti tato hra obsahuje nové a originální…
Kategorie: PC hry
Kód: 2919978PN: 7031Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
532   včetně DPH
Cena bez DPH: 440 Kč
Běžná maloobchodní cena: 820 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 8.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 9.12. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.12. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

POLOŽKY OBSAŽENÉ V TOMTO BALÍČKU

- Disney Pixar Toy Story Mania!

Inspirován celovečerním filmem Disney/ Pixar, Toy Story a 4D Toy Story Maniaatrakcí v Disneyland Resort a Walt Disney World Resort, Toy Story Mania! je nyní k dispozici pro PC. Kromě galerií přizpůsobených přitažlivosti tato hra obsahuje nové a originální galerie a řadu miniher, všechny hostované milovanými postavami z filmů. Tematicky propojené úrovnějsou navrženy až pro čtyři hráče všechvěkových skupin s konkurenčními a kooperativními multiplayerovými možnostmi. "Toy Story Mania!" logo hry Toy Story Mania! zahrnuje také bonusové 3D funkce, které mění zážitek ze hry pomocí vizuálníchbublin. Připojte se ke všem klasickým postavám Toy Story v Toy Story Mania! kdyžWoody, Buzz a gang představili svůj vlastní zany, zábavný karneval. Oslavte radost ze hry s rodinou a přáteli všech věkových skupin a vydejte se do závěrečnéhozúčtování v obývacím pokoji.

- Disney Pixar Toy Story 3: The VideoGame

Tvůrci milovaných filmů „Toy Story“ znovu otevřeli krabici na hračky a přivedli návštěvníky filmu zpět do nádhernéhosvěta našeho oblíbeného gangu hraček v „Toy Story 3“. Když se Andy připravuje naodjezd na vysokou školu, Buzz, Woody azbytek jeho věrných hraček se trápí svounejistou budoucností. V režii Lee Unkricha (spolu-režiséra „Toy Story 2“ a „Finding Nemo“) je „Toy Story 3“ komické nové dobrodružství v Disney Digital 3D, které přistává na hračkách v místnosti plnénezkrotných hraček, které nemohou počkejte, až se jejich lepkavé prsty dotknoutěchto „nových“ hraček. Je to pandemonium, když se snaží zůstat pohromadě, což zajišťuje, že „nezůstane žádná hračka.“ Veterán Pixar Darla K. Anderson („Cars“ a„Monsters, Inc.“) produkuje, zatímco Michael Arndt, scenárista filmu Little Little, oceněný Akademií Slečno Sunshine, “přináší jeho jedinečný talent a komediální citlivost. V Toy Story 3: Videohry pomáhají Buzzovi, Woodymu a ostatním hračkám zajistit, aby žádná hračka nezůstalapozadu. Ponořte se do všech nových hrdinských dobrodružství ve Story Mode nebo nechte svou fantazii v divokém novém otevřeném světě Toy Box Mode! Přijďte si hrát do nekonečna… a dále!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC