Obchodní podmínkyKontakty
ESD Donkey Kong Country Returns 3D
ESD Donkey Kong Country Returns 3DESD Donkey Kong Country Returns 3D
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Donkey Kong Country Returns 3D

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS Donkey Kong a Diddy Kong, dva z nejoblíbenějších a zároveň zaručeně nejchlupatějších videoherních hrdinů tohoto světa, slaví svoji premiéru na Nintendu 3DS. S předělávkou divoké plošinovky Donkey KongCountry Returns, která vyšla původně v roce 2010 pro Wii, začnou řádit také v džungli do kapsy! Donkey Kong Country…
Kód: 2682764PN: 6889Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
555   včetně DPH
Cena bez DPH: 459 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 27.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 28.2. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS

Donkey Kong a Diddy Kong, dva z nejoblíbenějších a zároveň zaručeně nejchlupatějších videoherních hrdinů tohoto světa, slaví svoji premiéru na Nintendu 3DS. S předělávkou divoké plošinovky Donkey KongCountry Returns, která vyšla původně v roce 2010 pro Wii, začnou řádit také v džungli do kapsy!

Donkey Kong Country Returns 3D nabízí stejný obsah jako původní vydání této hrypro Wii. Tedy klasickou dvojrozměrnou plošinovku, jejíž principy proslavily užpředchozí díly této série. K tomu se můžete těšit na zcela nové herní světy, spektakulární grafiku, která hratelnosti propůjčuje dosud nevídanou hloubku a takéna kompletně trojrozměrně animované světy. Tohle vše potěší jak znalce série, tak úplné nováčky. A co více? Kapesní verze pro Nintendo 3DS byla přepracovaná odúplného základu, aby dokonale využívalaautostereoskopického 3D efektu konzole.

Toto dobrodružství vzniklo ve spolupráci Nintenda a Retro Studios a hráč je v něm spolu s dvojicí primátů zasazen do divokého řádění po snových plážích, džungli a ruinách. Motivace je jediná – DonkeyKong musí uchránit své zásoby banánů před hordami zlodějských protivníků.

Původní verze hry pro Wii obsahovala ilokální kooperativní multiplayer, ve kterém mohl jeden hráč hrát za Donkey Kongaa druhý za Diddy Konga. Jelikož každý z nich má trochu jiné dovednosti, mohli hráči krásně spolupracovat a využívat předností obou postav. 

Parametry

Herní platforma ESDNintendo 3DS