Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Grotesque Tactics
ESD Grotesque Tactics
ESD Grotesque TacticsESD Grotesque TacticsESD Grotesque Tactics
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Grotesque Tactics

Elektronická licence určená pro platformu Steam Grotesque Tactics to je příběhové, satirické RPG se strategickým bojovým systémem. Skupina 10 antihrdinů bojuje v groteskním světě, který kombinuje rysy a stereotypy západních a asijských RPG strategií jakými jsou Final Fantasy Tactics, Heroes of Might & Magic a Fire Emblem. Grotesque Tactics splétá vtipný příběha spoustu…
Kategorie: PC hry
Kód: 2458080PN: 5913Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
257   včetně DPH
Cena bez DPH: 212 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 8.6. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)9.6. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)11.6. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Grotesque Tactics to je příběhové, satirické RPG se strategickým bojovým systémem. Skupina 10 antihrdinů bojuje v groteskním světě, který kombinuje rysy a stereotypy západních a asijských RPG strategií jakými jsou Final Fantasy Tactics, Heroes of Might & Magic a Fire Emblem.

Grotesque Tactics splétá vtipný příběha spoustu zábavných dialogů s narážkamina některé z nejúspěšnějších RPG her jakými jsou Oblivion, Gothic a Lord of theRings.

Abyste ochránili království před nemilosrdným kultem „Temné církve“, který vyvraždil všechny hrdiny a rytíře království, budete muset najmout pochybné vojáky azachránit žárlivé panny, kteří vás budou následovat do boje jako vaše skupina.

Herní funkce:

Bojujte taktické bitvy s vtipnými animacemi, nespatřenými dosud v RPG Typičtíčlenové družiny, jakými jsou arogantní Holy Avatar, krvežíznivý Vampire Solitaire, sladká ale horkohlavá Angel Angelinaa mnoho dalších Nádherné venkovské krajiny a temné, zlověstné žaláře Skromně oděné panny osvobozené ze zajetí nemilosrdných monster Obrovští, detailně vykreslení a velmi zlí bossové Klasické RPG prvky: questy, poklady, obchodování, levelování a vybavování družiny složené z jedinečných hrdinů Příjemné dialogy s možnostívýběru odpovědí a hádanky ve stylu klasických adventur typu Monkey Island neboManiac Mansion

Parametry

Datum vydání hry (filtr)8.7.2019
Herní platforma ESDSteam
Herní žánrStrategie
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota16
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení