!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Mafia Definitive Edition
ESD Mafia Definitive Edition
ESD Mafia Definitive EditionESD Mafia Definitive EditionESD Mafia Definitive Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Mafia Definitive Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století vamerickém městě Lost Heaven, které je vsoučasné době sužováno velkou ekonomickou krizí. Tato situace prospívá rozvoji mafie a ve městě se nacházejí dvě velké rodiny, které bojují o vliv ve městě. Jakožto…
Kategorie: PC hry
Kód: 2891333PN: 7506Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 260   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 041 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 21.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.10. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.10. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století vamerickém městě Lost Heaven, které je vsoučasné době sužováno velkou ekonomickou krizí. Tato situace prospívá rozvoji mafie a ve městě se nacházejí dvě velké rodiny, které bojují o vliv ve městě. Jakožto taxikář Thomas Angelo se díky několika službám pro rodinu Salieri stáváte součástí italské mafie. Čeká na vás množství nebezpečných úkolů, u kterých si budete muset ušpinit ruce. Odměna za jejichvykonání je však vysoká a v době obrovské hospodářské krize nemáte na vybranou.

Rodinné záležitosti

Příběh pojednává o složité ekonomické situaci v USA po dobu 30. let 20. století.V tomto čase je město ovládáno organizovaným zločinem a v rozkvětu je obchod snelegálním alkoholem. Tato situace dovede hlavního hrdinu Thomase Angela až do italské mafiánské rodiny Salieri a na vásčeká objevování života amerického podsvětí.

Staronový příběh

Předělávka Mafia: Definitive Edition jevytvořena na motivy originálu z roku 2002. Kromě rozšířeného příběhu se můžete těšit také na nádhernou upravenou grafikuve 4K a vylepšenou hratelnost.

Těžké časy v Lost Heaven

Prozkoumejte americkou kulturu 30. let 20. století. Vydejte se vstříc autentickému zážitku, projeďte se dobovými vozidly, poznejte nové přátele a užijte si propracovaný herní příběh.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC