!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Medieval Dynasty
ESD Medieval Dynasty
ESD Medieval DynastyESD Medieval DynastyESD Medieval Dynasty
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Medieval Dynasty

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Evropa v raném středověku - šlechtici aduchovenstvo a obchod mezi národy přináší prosperitu i závist, nedůvěru a chamtivost. Vojenský konflikt je všude a měníse celé kontinenty. Ve středověké dynastii se ujímáte role mladého muže, který uprchl z války a chcevzít svůj osud do svých rukou. Ze samoty, nezkušenosti a chudoby…
Kategorie: PC hry
Kód: 2896140PN: 7555Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
650   včetně DPH
Cena bez DPH: 537 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 21.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.10. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.10. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Evropa v raném středověku - šlechtici aduchovenstvo a obchod mezi národy přináší prosperitu i závist, nedůvěru a chamtivost. Vojenský konflikt je všude a měníse celé kontinenty.

Ve středověké dynastii se ujímáte role mladého muže, který uprchl z války a chcevzít svůj osud do svých rukou. Ze samoty, nezkušenosti a chudoby se vyvinete vmistra mnoha dovedností, vůdce vaší komunity a zakladatele prosperující dynastie, která má vydržet a prosperovat pro další generace. Ochrana proti divokým zvířatům při lovu potravy, shromažďování zdrojů a řemeslné výbavě, stavění domu a stavění celé rušné vesnice při zakládání rodiny - to vše přispívá k jedinečnému zážitku ze hry napříč mnoha žánry. Tvrdé zimy a neočekávané události zpochybňují vaše dovednosti a obratnost, když se snažíte budovat své vlastní dědictví.

Můžete se rozhodnout sledovat hlavní kapitoly, řešit úkoly nebo se jen toulat aprozkoumat obrovský středověký svět - ale buďte opatrní, protože se vás vlci nebo medvědi mohou pokusit kousnout ... Začněte s nejjednoduššími věcmi pro vlastnípřežití jako je lov a zemědělství, stejně jako budování domova. Založte si rodinu a nechte dědice - lákejte ostatní, aby žili poblíž a pracovali pro vás, postavte mnoho dalších budov a proměňte své sídlo v pulzující vesnici a nakonec prosperující dynastii, která bude vládnout pogenerace.

Čeká na vás obrovský středověký otevřený3D svět ... Buďte si vědomi krutých zima neočekávaných událostí a vylepšujte své dovednosti, abyste se ze středověkéhopřeživšího stali vládcem dynastie. Popadněte sekeru, kladivo nebo lovecký luk -a vytvořte si svůj odkaz!

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC