!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  PC hry  ESD Morbid The Seven Acolytes

ESD Morbid The Seven Acolytes

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Vy, hráč, jste poslední Striver of dibrom. Vaší povinností, pro kterou jste celýživot trénovali, je porazit Sedm akolyta a osvobodit království od těžkého jhajejich hrůzy! Morbid: The Seven Acolytes, který měl premiéru na přehlídce budoucích her, je brutální gotické akční RPG,které letos vyjde na Nintendo Switch…
Kategorie: PC hry
Kód: 2993639PN: 7622Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
461   včetně DPH
Cena bez DPH: 381 Kč
Běžná maloobchodní cena: 499 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 26.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.1. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)29.1. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Vy, hráč, jste poslední Striver of dibrom. Vaší povinností, pro kterou jste celýživot trénovali, je porazit Sedm akolyta a osvobodit království od těžkého jhajejich hrůzy! Morbid: The Seven Acolytes, který měl premiéru na přehlídce budoucích her, je brutální gotické akční RPG,které letos vyjde na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC!Morbid bude mít hráčů testujících své síly s bohatstvím krvelačných setkání a bohatou pohlcující tradicí. Vyzývaví nepřátelé, mini bossové a nezapomenutelné rozsáhlé soubojes bossy s plně orchestrovaných hudbou-to jsou některé z divokých setkání, kteréhráč zažije po celém světě Morbid.

Aby mohli hráči uspět v nepřátelském světě Mornas, musí si osvojit množství možností boje a přizpůsobení, které jsou k dispozici při objevování se v průběhu hry. Hráči budou vyzváni, aby vylepšili svoji postavu a výstroj prostřednictvím úkolů, výhod, run, drancování a upgradů, aby mohli porazit Sedm akolyta a osvoboditkrálovství!Zažijte epické, brutální setkání s bossy a prozkoumejte rozmanitou škálu prostředíVyrovnávací systém Perk sněkolika způsoby, jak vytvořit svou postavuHluboká, pohlcující tradice s NPC, které se setkávají po celém světěVíce než25 jedinečných zbraní na blízko, jako jsou meče, sekery, máky, oštěpy, dvouručnízbraně, jakož i několik zbraní od pistolí, brokovnic a pušek.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC