Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  PC hry  ESD Partisans 1941
ESD Partisans 1941
ESD Partisans 1941ESD Partisans 1941ESD Partisans 1941
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Partisans 1941

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Partisans 1941 je real-time taktickou hrou s prvky Stealth odehrávající se na východní frontě během druhé světové války.Jako velitel rudé armády za nepřátelskými liniemi dáte dohromady skupinu partyzánů, kteří budou bojovat proti německýmokupantům. Neotřelý přístup k taktickýmhrám typu Stealth: Hra Partisans 1941 kombinuje…
Kategorie: PC hry
Kód: 3041980PN: 7763Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
502   včetně DPH
Cena bez DPH: 415 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 22.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.4. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.4. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Partisans 1941 je real-time taktickou hrou s prvky Stealth odehrávající se na východní frontě během druhé světové války.Jako velitel rudé armády za nepřátelskými liniemi dáte dohromady skupinu partyzánů, kteří budou bojovat proti německýmokupantům. Neotřelý přístup k taktickýmhrám typu Stealth: Hra Partisans 1941 kombinuje prvky skrývání, akce, správy surovin a budování základny. Převezměte velení nad skupinou sovětských partyzánů sabotujících německou okupaci během druhésvětové války. Plánujte a bojujte svým vlastním způsobem. Použijte taktické přerušení, nastudujte si prostředí a vybertenejlepší pozici k přepadení. Budujte svůj partyzánský tábor ukrytý hluboko v lesích a hledejte spojence, kteří se k vámpřipojí ve vaší věci. Vytvořte čety skládající se z jedinečných partyzánů a zúčastněte se rozmanitých misí, ve kterýchse pokusíte podkopat nepřátelské síly ainfrastrukturu a zároveň získat surovinypotřebné k udržení odbojového hnutí. Zažijte dramatickou a jedinečnou část druhé světové války a staňte se velitelem rudé armády za nepřátelskými liniemi.

Obsah

Neotřelý přístup k taktickým hrám typu Stealth. Nový způsob strategické hry v reálném čase – kombinace boje, skrývání, útoků a mnoha různých předmětů přinášející chaos do nepřátelských linií. Zvolte si vlastní cestu, jak dokončit každou z misí.

Převezměte velení nad skupinou partyzánů. Vytvořte četu podle vlastního uváženía zlepšujte dovednosti svých partyzánů.Využijte předností svých postav a najděte správná řešení různých situací. Vyhledávejte a přijímejte nové členy odboje.

Zakuste život hnutí odboje. Mezi misemise seznámíte s rutinou partyzánského života – budujte svou základnu, připravujtese na další úkoly a zajistěte si suroviny pro přežití svých partyzánů. Motivujte své jednotky. Prozkoumejte blízké oblasti, poznejte slabiny svého nepřítele anajděte příležitost, jak na něj zaútočit.

Zcela jiný pohled na druhou světovou válku. Zažijte příběh divokého sovětského odboje proti nemilosrdné německé okupacina východní frontě. Seznamte se s příběhy a motivací lidí, kteří se chtějí připojit k odbojovému hnutí – ať už jde o členy armády, nebo běžné občany.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC