!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
ESD Pokémon Shield
ESD Pokémon ShieldESD Pokémon ShieldESD Pokémon Shield
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Pokémon Shield

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch Na konzoli Nintendo Switch přichází novágenerace Pokémonů Započněte dobrodružnou kariéru trenéra Pokémonů výběrem jednoho ze tří nových Pokémon parťáků: Grookey, Scorbunny nebo Sobble. Čeká na vás region Galar, kde je třeba zatnout tipec darebákům z Teamu Yell a odhalit tajemství skrývající se za legendárními…
Kód: 2682763PN: 6674Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo Switch

Na konzoli Nintendo Switch přichází novágenerace Pokémonů Započněte dobrodružnou kariéru trenéra Pokémonů výběrem jednoho ze tří nových Pokémon parťáků: Grookey, Scorbunny nebo Sobble. Čeká na vás region Galar, kde je třeba zatnout tipec darebákům z Teamu Yell a odhalit tajemství skrývající se za legendárními PokémonyZacianem a Zamazentou! Prozkoumejte Wild Area – rozlehlou krajinu, kde můžete volně pohybovat kamerou. Spojte se lokálně nebo online s dalšími třemi hráči v nových multiplayer Max Raid soubojích, vekterých hráči společně čelí obrovským super silným Pokémonům známým jako DynamaxPokémon.

Určití Pokémoni mohou dosáhnout formy Gigantamax a tím získat nový vzhled a silné G-Max schopnosti. Pilováním bojovýchschopností ale zábava nekončí – navštivte obchůdky ve městě a vyberte si nové oblečení nebo si nechte udělat nový účes.To abyste byli přesně těmi trenéry, jakými chcete být. Na své cestě za dobrodružstvím potkáte nejen zcela nové Pokémony,ale také ty dobře známé avšak v novýchGalariánských formách! Chcete-li si zlehčit zvyšování úrovní vašich Pokémonů, přikažte jim plnit tzv. Poké Jobs. Pro zábavu je tady Pokémon kemp, kde si s Pokémony můžete hrát!

Chytejte Pokémony, vyměňujte je a bojujte s nimi na cestě za dobrodružstvím voblasti Galar Vyberte si ze tří nových Pokémon parťáků a potkejte zcela nové Pokémony Odhalte záhadu legendárních Pokémonů Zaciana a Zamazenty! Hráči mohou volně pohybovat kamerou v rozlehlé Wild oblasti Spojte se s ostatními trenéry v MaxRaid soubojích! Bojujte proti divokým Dynamax Pokémonům v Max Raid soubojích a pokuste se je chytit!

Parametry

Herní platforma ESDNintendo Switch