!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD RIDE 4

ESD RIDE 4

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC NOVÝ A VYLEPŠENÝ OBSAH Vyber si ze 176 oficiálně licencovanýchmotorek a závoď na 30 tratích z celého světa, pečlivě vytvořených s mimořádným ohledem na detail. Od dat CAD po laserovéa 3D skenování – všechny prvky byly vytvořeny tak, aby přesně zachytily i ten nejmenší detail a ty jsi si tak mohl užítty nejlepší závody na…
Kategorie: PC hry
Kód: 2918529PN: 7562Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

NOVÝ A VYLEPŠENÝ OBSAH

Vyber si ze 176 oficiálně licencovanýchmotorek a závoď na 30 tratích z celého světa, pečlivě vytvořených s mimořádným ohledem na detail. Od dat CAD po laserovéa 3D skenování – všechny prvky byly vytvořeny tak, aby přesně zachytily i ten nejmenší detail a ty jsi si tak mohl užítty nejlepší závody na dvou kolech všechdob.

ZVOL SI CESTU

Naskoč do úžasného a dynamického dobrodružství, které se řídí podle tvých rozhodnutí, a vyber si vlastní cestu z regionálních soutěží až do profesionálních lig.Předveď své jízdní schopnosti v náročných závodech, ve zkouškách zdatnosti, během cvičných dnů a v obrovské sadě etap.Dokonce se můžeš stát oficiálním testerem těch nejslavnějších výrobců!

STŘÍDÁNÍ DNE A NOCI, DYNAMICKÉ POČASÍ AVYTRVALOSTNÍ ZÁVODY

RIDE 4 přináší dynamický systém počasí akompletní cyklus dne a noci. Užij si závod v novém světle a dokaž, že jsi ten nejlepší závodník za jakýchkoliv podmínek. Zcela poprvé tvoji houževnatost prověří režim „Endurance“ s animovanými boxy adlouhými závody: připrav se čelit světu, kde tou nejdůležitější cestou k úspěchu je strategie!

NEURÁLNÍ AI

Představujeme ti A.N.N.A. (Artificial Neural Network Agent), náš revoluční neurální systém umělé inteligence založený nastrojovém učení. Závoď proti rychlejším, chytřejším, přesnějším závodníkům a soutěž s umělou inteligencí, která je lidštější než kdy dřív!

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI ÚPRAV

Závoď vlastním stylem! Vyber si z řady oficiálních značek oblečení pro svého závodníka a přizpůsob si motorku estetickyi mechanicky. Popusť uzdu fantazii a navrhni si vlastní helmu, kombinézu i vzhled motorky díky našemu novému grafickémueditoru. Až budeš hotový, poděl se o svoje výtvory online nebo se případně podívej na ty nejlepší designy od komunity!

ONLINE SOUTĚŽE

Užij si ten nejkompletnější a online zážitek pro více hráčů bez lagů díky našimdedikovaným serverům.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC