!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Star Wars Squadrons
ESD Star Wars Squadrons
ESD Star Wars SquadronsESD Star Wars SquadronsESD Star Wars Squadrons
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Star Wars Squadrons

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčůz pohledu první osoby po boku své letky. Piloti, kteří narukují, usednou do kokpitů stíhaček Nové republiky a Impéria azapojí se do strategických vesmírných bitev 5 proti 5. Upravte si stíhačku…
Kategorie: PC hry
Kód: 2912013PN: 7436Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
1 005   včetně DPH
Cena bez DPH: 831 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 4.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)7.12. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)9.12. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčůz pohledu první osoby po boku své letky. Piloti, kteří narukují, usednou do kokpitů stíhaček Nové republiky a Impéria azapojí se do strategických vesmírných bitev 5 proti 5. Upravte si stíhačku a přizpůsobte složení své letky pro nejrůznější herní styly a rozdrťte protivníka. Piloti triumfují jako tým a plní taktickéúkoly na známých i dosud neviděných bojištích, včetně plynového obra Yavinu Prime a roztříštěného Galitanu.

Usedněte do stíhaček jako X-wing a TIE fighter. Upravte si výzbroj a vzhledové doplňky, a zatímco se budete z kokpitu kochat okolím, podle potřeby převádějte energii mezi zbraněmi, štíty a motory. Kromě toho budete mít možnost zahrát si celou hru ve virtuální realitě na PSVR a PC!

Zjistěte, co znamená být pilotem, ve strhujícím příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, jenž se odehrává po událostech z filmu Návrat Jediho. Do boje o osud galaxie, na který se budete dívat střídavě z dvou různých perspektiv, vysílají obě frakce kultovní i nové vůdce. Novárepublika bojuje za svobodu. Impérium vyžaduje pořádek. Potřebujeme, abyste sepřipojili k výkvětu galaxie.

Hlavní rysy PC Star Wars: Squadrons:

Všechny letky na svá stanoviště - Před odletem na měnící se bojiště po celé galaxii vymyslete se svou letkou v instruktážní místnosti vhodnou strategii. Utkejtese v intenzivních bitvách 5 proti 5 v režimu více hráčů, nebo se spojte se svouletkou a vychylte jazýček na vahách v monumentálních bitvách celých flotil. Společně tvoříte výkvět galaxie.

Osvojte si pilotování legendárních stíhaček - Usedněte do kokpitů různých tříd stíhaček z výzbroje Nové republiky i Impéria, včetně hbitého A-wingu a devastujícího TIE bombardéru. Upravte si loď, podle potřeby převáděje energii mezi jejímisystémy a protivníky zničte ve strategických vesmírných soubojích.

Prožijte svůj sen pilota zeStar Wars - Kokpit je vaším domovem. Využijte jeho řídicí panely ve svůj prospěch a naplno sivychutnejte intenzitu boje z pohledu první osoby - ostatně od nebezpečného vesmíru vás dělí jen tenký trup lodi z kovua skla. Vydejte se do vzduchu ve strhujících režimech pro více hráčů a v jedinečném příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, který pojednává o operaci ke konci Galaktické občanské války. Díky možnosti zahrát si celé Star Wars: Squadrons ve VR usedněte na sedadlo pilota a nechte se naplno vtáhnout do hry.

Mise je jasná - Star Wars: Squadrons nabízí od prvního dne zcela soběstačný zážitek, v němž odměny získáváte hraním. Stoupejte po žebříčku a za jasně daný postup si odemkněte nové komponenty jako zbraně, trupy, motory, štíty a kosmetické předměty, které se postarají o neustále svěží hratelnost.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC