!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
ESD Super Mario Maker
ESD Super Mario MakerESD Super Mario MakerESD Super Mario Maker
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Super Mario Maker

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS Každý může hrát, každý může tvořit – nově také na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS! Popadněte svou čapku a nechte svou představivost urvat se ze řetězu ve hře Super Mario Maker for Nintendo 3DS. Těšit semůžete třeba na 100 nových úrovní navržených společností Nintendo v Super MarioChallenge, kdy každá obsahuje…
Kód: 2657225PN: 6714Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Nintendo 3DS

Každý může hrát, každý může tvořit – nově také na zařízeních z rodiny Nintendo 3DS!

Popadněte svou čapku a nechte svou představivost urvat se ze řetězu ve hře Super Mario Maker for Nintendo 3DS. Těšit semůžete třeba na 100 nových úrovní navržených společností Nintendo v Super MarioChallenge, kdy každá obsahuje dodatečnévýzvy k překonání za bonusové medaile!A co třeba ostatními hráči vytvořené úrovně? Stačí naskočit na internet, vstoupit do Course Worldu a vybrat si ze záplavy úrovní vytvořených ve Wii U verzi hrySuper Mario Maker. Se stovkou nových výzev a doporučenými úrovněmi vždycky narazíte na něco nového a jedinečného!

Super Mario Challenge

Se Super Mario Challenge můžete hrát kdykoliv a kdekoliv bez nutnosti připojeník internetu! Naleznete zde 100 originálních úrovní vytvořených společností Nintendo, kdy každá obsahuje extra výzvy jako je sesbírání každé mince nebo poraženívšech protivníků před doražením do cíle! Jste připravení na výzvu? Zdoláváním úkolů získáte medaile oslavující vaše úspěchy a dokonce si můžete odemknout i další nové prvky do editoru vlastních úrovní!

Naučte se základy

Vytváření vlastních úrovní může být nejprve trochu matoucí. Díky pomoci Mashikoa Yamamury a jejich užitečných tutoriálů ale budete moct ze své představivostivyždímat maximum! Lekce jsou plně interaktivní což znamená, že z vás za chvilkubudou mistři návrháři.

Změňte dříve nemožné na možné!

Můžete vytvářet úrovně s klasickým Mario stylem nebo spojovat jednotlivé prvkyv dříve nevídaných kombinacích. S tolikarůznými nápady vám tak nikdy nedojdou možnosti nových výtvorů. Mnoho prvků úrovní je dostupných hned od začátku a dalšíje možné odemknout hraním Super Mario Challenge!

Sdílejte mistrovské kousky se svými přáteli!

Vytvořili jste perfektní úroveň? Tak toje čas se s ní předvést! Své výtvory můžete sdílet s přáteli skrze lokální připojení nebo za pomoci Služby StreetPass,takže si všichni budou moct užít vaši práci! Můžete dokonce spojit síly s ostatními hráči a vytvořit tak ultimátní SuperMario úrovně sdílením nekompletních kousků. Tyto úrovně pak budou označeny speciální ikonkou ukazující vaši spolupráci!

Hlavní herní prvky:

Masivní a hlavně snadný editor úrovní.100 speciálních Nintendo úrovní obsahujících speciální výzvy. Možnost vytvářenínových úrovní společně s dalšími hráči.Obrovská zásoba hráči vytvořených úrovní ve Wii U verzi hry.

Parametry

Herní platforma ESDNintendo 3DS