Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Super Neptunia RPG
ESD Super Neptunia RPG
ESD Super Neptunia RPGESD Super Neptunia RPGESD Super Neptunia RPG
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Super Neptunia RPG

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Příběh Samozvaná hrdinka Neptune se probouzí veznámém světě, ale nevzpomíná si na nicnež na své jméno. S pomocí tajemné dívkyjménem Chrome, stejně jako dalších tříznámých tváří  populárních v sérii Neptunia™, se Neptune vydává na cestu tajemnou dimenzí a snaží se znovu získat paměť. Nevědí o tom, že jejich svět je…
Kategorie: PC hry
Kód: 2686430PN: 5810Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
260   včetně DPH
Cena bez DPH: 215 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 24.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)25.2. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.2. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Příběh

Samozvaná hrdinka Neptune se probouzí veznámém světě, ale nevzpomíná si na nicnež na své jméno. S pomocí tajemné dívkyjménem Chrome, stejně jako dalších tříznámých tváří  populárních v sérii Neptunia™, se Neptune vydává na cestu tajemnou dimenzí a snaží se znovu získat paměť.

Nevědí o tom, že jejich svět je pod útokem nepřítele, který chce vzít civilizacizpět do doby, kdy všemu vládlo 2D.

Může Neptune a její přátelé zachránit svět a 3D hry, jak ho známe, nebo budou navždy zploštěny do dvou dimenzí?

Klíčové vlastnosti

Nové já ve 2D: vaše oblíbená bohyně sestoupí ze tří dimenzí do dvvou! Artisan Studios a Compile Heart v tomto akčním RPGhrdě představují nová, živoucí prostředí a nově vyvinuté ručně kreslené 2D animace! Artisan Studios a Tsunako spolupracují na vytvoření nového pozadí a charakterů, takže fanoušci i nováčci mohou vidět Gamindustri v nové 2D perspektivě.

Kam půjdete vy, půjdu i já: čtyři bohyněběhem bitvy mění pozici, takže hráči mohou změnit typ formace a uvolnit zničující útočná komba. Podle toho, která bohyně vede tým, mohou hráči vybrat strategický útok ze čtyř různých formací: Strike,Magic, Support a Heal!

Bohyně do útoku! Podpořte vaši věc a připravte speciální Break Attack pro zajištění vítězství! Vyzbrojené klasickou schopností transformace, bohyně získají další bonusy do statistik, které posílí jejich útoky a zničí každého nepřítele!

Nasaď ji +2 Str prsten - Posil své bohyně využitím dovedností a schopností, které mohou být odemknuty zbraněmi, brněnímnebo doplňky! Strategicky přiřaďte dovednosti a přeskupte schopnosti pro každoubitvu.

Dodatek: Nastavení tlačítka „A“ jako „Return“ a tlačítka „B“ jako „Enter“ lze dosáhnout buď nastavením jazyka Steam na japonštinu nebo čínštinou, nebo pomocí ručního konfigurování tlačítek v nabídce Button Config během hry.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC