!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Super Neptunia RPG
ESD Super Neptunia RPG
ESD Super Neptunia RPGESD Super Neptunia RPGESD Super Neptunia RPG
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Super Neptunia RPG

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Příběh Samozvaná hrdinka Neptune se probouzí veznámém světě, ale nevzpomíná si na nicnež na své jméno. S pomocí tajemné dívkyjménem Chrome, stejně jako dalších tříznámých tváří  populárních v sérii Neptunia™, se Neptune vydává na cestu tajemnou dimenzí a snaží se znovu získat paměť. Nevědí o tom, že jejich svět je…
Kategorie: PC hry
Kód: 2686430PN: 5810Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
260   včetně DPH
Cena bez DPH: 215 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 24.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 25.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.9. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Příběh

Samozvaná hrdinka Neptune se probouzí veznámém světě, ale nevzpomíná si na nicnež na své jméno. S pomocí tajemné dívkyjménem Chrome, stejně jako dalších tříznámých tváří  populárních v sérii Neptunia™, se Neptune vydává na cestu tajemnou dimenzí a snaží se znovu získat paměť.

Nevědí o tom, že jejich svět je pod útokem nepřítele, který chce vzít civilizacizpět do doby, kdy všemu vládlo 2D.

Může Neptune a její přátelé zachránit svět a 3D hry, jak ho známe, nebo budou navždy zploštěny do dvou dimenzí?

Klíčové vlastnosti

Nové já ve 2D: vaše oblíbená bohyně sestoupí ze tří dimenzí do dvvou! Artisan Studios a Compile Heart v tomto akčním RPGhrdě představují nová, živoucí prostředí a nově vyvinuté ručně kreslené 2D animace! Artisan Studios a Tsunako spolupracují na vytvoření nového pozadí a charakterů, takže fanoušci i nováčci mohou vidět Gamindustri v nové 2D perspektivě.

Kam půjdete vy, půjdu i já: čtyři bohyněběhem bitvy mění pozici, takže hráči mohou změnit typ formace a uvolnit zničující útočná komba. Podle toho, která bohyně vede tým, mohou hráči vybrat strategický útok ze čtyř různých formací: Strike,Magic, Support a Heal!

Bohyně do útoku! Podpořte vaši věc a připravte speciální Break Attack pro zajištění vítězství! Vyzbrojené klasickou schopností transformace, bohyně získají další bonusy do statistik, které posílí jejich útoky a zničí každého nepřítele!

Nasaď ji +2 Str prsten - Posil své bohyně využitím dovedností a schopností, které mohou být odemknuty zbraněmi, brněnímnebo doplňky! Strategicky přiřaďte dovednosti a přeskupte schopnosti pro každoubitvu.

Dodatek: Nastavení tlačítka „A“ jako „Return“ a tlačítka „B“ jako „Enter“ lze dosáhnout buď nastavením jazyka Steam na japonštinu nebo čínštinou, nebo pomocí ručního konfigurování tlačítek v nabídce Button Config během hry.

Parametry

Datum vydání hry (filtr)20.6.2019
Herní platforma ESDSteam | PC
Herní žánrRPG
PEGI hodnota12