!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Herní svět  PC hry  ESD The Sims 4 Život na horách
ESD The Sims 4 Život na horách
ESD The Sims 4 Život na horáchESD The Sims 4 Život na horáchESD The Sims 4 Život na horách
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD The Sims 4 Život na horách

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin! Nachystejte se na adrenalinové zimní sporty, odpočinek v přírodních horkých pramenech a navrhněte si vlastní bydlení inspirované Japonskem v rozšíření The Sims4 Život na horách! VYCHUTNÁVEJTE SI ADRENALIN Prověřte dovednosti i odolnost…
Kategorie: PC hry
Kód: 2947238PN: 7575Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
623   včetně DPH
Cena bez DPH: 515 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 28.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.1. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.2. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Origin | PC

Jedná se o dodatek a je nutné vlastnit základní hru The Sims 4 v platformě Origin!

Nachystejte se na adrenalinové zimní sporty, odpočinek v přírodních horkých pramenech a navrhněte si vlastní bydlení inspirované Japonskem v rozšíření The Sims4 Život na horách!

VYCHUTNÁVEJTE SI ADRENALIN

Prověřte dovednosti i odolnost svých Simíků aktivitami na svahu! Nasaďte na sjezdovce lyže, nahoďte snowboard a pořádněto rozjeďte nebo se spolu s dalším Simíkem přitulte na sáňkách. Preferujete pohyb v opačném směru? Naučte Simíky horolezectví a nechte je vydat se na výpravu nasamotný vrcholek hory. Taková expedicevyžaduje odvahu a může být dokonce i nebezpečná.

HLEDEJTE ZENOVÝ KLID

Nechte obavy svých Simíků odplout pryč vpřírodních horkých pramenech a poté sehoďte do pohody s horkým kotlíkem u stolu kotacu nebo se sbližujte na túrách skrz bambusové lesy a zasněženou krajinu. Hledejte klid na pohodových procházkách aposlouchejte poklidnou hudbu, abyste ovládli své emoce a objevili vnitřní klid.

ZAŘIĎTE SI BYDLENÍ

Ať už preferujete tradiční zdobení nebomoderní styl Japonskem inspirovaného nábytku, domů si můžete pořídit dveře, oknai stěny šódži, podložky tatami a dalšídesignové prvky, které vám obohatí život. Zujte si boty v chodbě genkan, vychutnávejte měkkou záři papírových luceren avybudujte vlastní kamennou zahradu předdomem!

DEFINUJTE VLASTNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Zpřístupněte si nové efekty osobnosti avztahů díky novému systému vztahů a mínění. Životní styly se projeví na základětoho, jak Simíci žijí a jaké zvyky si pěstují, a následně ovlivňují jejich chování. Podobně fungují také mínění, která si Simíci vytváří na základě společných zážitků, a která ovlivňují jejich vzájemné vztahy a společenské interakce.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Origin (EN):
1. Nainstalujte si program Origin - ke stažení zde: http://www.dm.origin.com/download po stažení spusťte a klikněte na „NAINSTALOVAT ORIGIN“ nainstalujte dle pokynů.
2. Jestliže ve službě Origin nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „CREATE AN ACCOUNT“ (vytvořit účet) a pokračujte dle instrukcí.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu Origin.
4. Na obrazovce klikněte nahoře na menu Origin na „REDEEM PRODUCT CODE“ (uplatnit produktový kód).
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt se zobrazí v sekci „MY GAME LIBRARY“ (má herní knihovna).
7. Můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin | PC