Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Total War MEDIEVAL II Definitive Edition
ESD Total War MEDIEVAL II Definitive Edition
ESD Total War MEDIEVAL II Definitive EditionESD Total War MEDIEVAL II Definitive EditionESD Total War MEDIEVAL II Definitive Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Total War MEDIEVAL II Definitive Edition

Elektronická licence určená pro platformu Steam Zkompletujte svou sbírku her Total War stouto kompletní edicí Total War: MEDIEVAL II, která obsahuje veškerý dosud vydaný obsah od uvedení hry. Balíček Království je nejobsáhlejším rozšířením, které bylo kdy pro hry v sériiTotal War vyrobeno. Čekají vás čtyři zbrusu nové kampaně na rozšířených mapách Britských ostrovů, severní…
Kategorie: PC hry
Kód: 2679131PN: 7186Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
583   včetně DPH
Cena bez DPH: 482 Kč
Běžná maloobchodní cena: 599 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 27.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 28.2. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam

Zkompletujte svou sbírku her Total War stouto kompletní edicí Total War: MEDIEVAL II, která obsahuje veškerý dosud vydaný obsah od uvedení hry.

Balíček Království je nejobsáhlejším rozšířením, které bylo kdy pro hry v sériiTotal War vyrobeno. Čekají vás čtyři zbrusu nové kampaně na rozšířených mapách Britských ostrovů, severní Evropy pod nadvládou Teutonů, Blízkého východu a Ameriky.

Total War: MEDIEVAL II Definitive Edition nabízí stovky a stovky hodin poutavýchherních zážitků a veškerý obsah, kterýbyl pro hru dosud vydán.

Postavte se do čela své vlastní armády aprosaďte své zájmy v Total War: MEDIEVAL II, čtvrtém díle kritiky oceňované série strategických her Total War. Řiďte masivní bitvy, kterých se na fantasticky detailních bojištích účastní až 10 tisícvojáků. Veďte k prosperitě některé z největších národů středověku západního světa i Blízkého východu. Buďte součástí turbulentních událostí historie západní civilizace a nechte se unášet chtíčem po moci a území napříč Evropou, Afrikou, Blízkým východem a nakonec i odvážným novýmsvětem amerického kontinentu.

Svému impériu budete vládnout tvrdě a sodhodláním, na starost budete mít vše odzakládání měst přes jejich vylepšováníaž po budování a trénování mocné armády.Diplomacie vám bude nástrojem k manipulaci se spojenci i nepřáteli - převezte obávanou inkvizici, ovlivněte samotného papeže. Buďte hrotem kopí v křížových výpravách, ať už se ve svaté válce postavíte na stranu islámu nebo křesťanství.

Parametry

Herní platforma ESDSteam