!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Train Simulator 2021
ESD Train Simulator 2021
ESD Train Simulator 2021ESD Train Simulator 2021ESD Train Simulator 2021
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Train Simulator 2021

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Převezměte kontrolu nad výkonnými ikonickými lokomotivami z celého světa. Vstupte do kabiny a zvládněte operace na BR Class 68, DB BR 218, EMD F7 a dalších, když doručujete cestující a náklad do jejich cílů s nabitým harmonogramem služeb ascénářů v reálném světě. Train Simulator2021 také obsahuje vylepšený Steam Workshop…
Kategorie: PC hry
Kód: 2941150PN: 7574Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Převezměte kontrolu nad výkonnými ikonickými lokomotivami z celého světa. Vstupte do kabiny a zvládněte operace na BR Class 68, DB BR 218, EMD F7 a dalších, když doručujete cestující a náklad do jejich cílů s nabitým harmonogramem služeb ascénářů v reálném světě. Train Simulator2021 také obsahuje vylepšený Steam Workshop poskytující snadný přístup k tisícům komunitních výtvorů. Ať už se vám na vlacích líbí cokoli, Train Simulator vámumožní posunout váš koníček na další úroveň.

S tratí Fife Circle Line ve hře Train Simulator můžete žasnout nad kombinací moderní a historické infrastruktury, včetněpozoruhodného a okamžitě rozeznatelnéhoForth Rail Bridge, stejně jako nové stanice Edinburgh Gateway. Zažijte toto a ještě více na 49 mil mezi Edinburghem a Dunfermline přes Kirkaldy, na palubě moderní trakce, jako jsou BR Class 68, Class158 a Class 170.

Zažijte 80 km železnici Kiel-Lubeck v srdci Šlesvicka-Holštýnska, mezi nejkrásnějšími oblastmi severního Německa. Nastupte na tvrdě pracující trakci, jako je dieselová lokomotiva DB BR 648 DMU a DB BR218, která vás vezme přes ohromující výhledy a do srdce zalesněných plání.

Train Simulator's Clinchfield Railroad obnovuje severní část CRR, kde se železnice proplížila skličujícími a nádhernýmiApalačskými horami a v tomto procesu sloužila řadě online uhelných dolů. Vezměteplyn z hnací síly, kterou nabízí trasa,jako jsou EMD GP7 a F7, EMD SD40 a EMDGP38.

Návod na aktivaci elektronického klíče pro Steam:
1. Nainstalujte si program Steam – ke stažení zde: https://store.steampowered.com/about/?l=czech a klikněte na „NAINSTALOVAT SLUŽBU STEAM“.
2. Jestliže ve službě Steam nemáte účet, klikněte po spuštění aplikace na „VYTVOŘIT NOVÝ ÚČET a pokračujte dle pokynů.
3. Následně se přihlaste se ke svému účtu ve službě Steam.
4. Na obrazovce Steamu klikněte vlevo dole na tlačítko „+ PŘIDAT HRU“ a zvolte si „AKTIVOVAT PRODUKT VE SLUŽBĚ STEAM“.
5. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte aktivační klíč a dokončete aktivaci.
6. Produkt zobrazí na levé straně obrazovky v sekci knihovna her.
7. V případě her můžete začít stahovat hru, kterou budete po stažení moci spustit.
8. V případě dobití peněženky se doplní kredit na účtu.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC