!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Wasteland 3
ESD Wasteland 3
ESD Wasteland 3ESD Wasteland 3ESD Wasteland 3
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Wasteland 3

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Ve hře Wasteland 3 se ujímáte vedení čety Desert Rangers, mužů a žen zákona v post-nukleárním světě, kde se snažíte znovu vybudovat společnost z popela. Více než sto let po dopadu bomb bojujete marnoubitvu, abyste udrželi svou milovanou Arizonu naživu. Pak se ozve samozvaný Patriarcha Colorada a slíbí vám pomoc, pokudpro…
Kategorie: PC hry
Kód: 2865061PN: 7490Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 772   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 464 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 22.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.9. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Ve hře Wasteland 3 se ujímáte vedení čety Desert Rangers, mužů a žen zákona v post-nukleárním světě, kde se snažíte znovu vybudovat společnost z popela. Více než sto let po dopadu bomb bojujete marnoubitvu, abyste udrželi svou milovanou Arizonu naživu. Pak se ozve samozvaný Patriarcha Colorada a slíbí vám pomoc, pokudpro něj vykonáte práci, kterou může svěřit pouze někomu zvenčí – zachránit jehozemi před ambicemi jeho tří krvežíznivých dětí. Jste vysláni na zoufalou výpravu ze spálených pouští do sněžných hor, abyste začali nanovo, vybudovali novou základnu, našli vozidlo schopné jízdy po sněhu, cvičili nové rekruty a probojovalise nepřátelskými zamrzlými pustinami. Mezitím se budete muset rozhodnout, komubudete v této zemi rozervané korupcí, intrikami, válčícími frakcemi, šílenými kultisty, gangy hrdlořezů a hořkou sourozeneckou rivalitou věřit. Vybudujte si pověst díky rozhodnutím, která budou mít přímý dopad na Colorado, jeho obyvatele apříběh, který prožijete. Stane se z vásspasitel Colorada, anebo jeho nejhorší noční můra? Wasteland 3 je RPG založené na četách od inXile entertainment, kterépřináší náročné tahové taktické soubojea hluboký reaktivní příběh plný zvratů abrutálních etických rozhodnutí, který si vás získá, ať už jste veterán série Wasteland, anebo je pro vás tento příběh novinkou. Vytvořte četu až šesti Rangerůa upravte si je díky perkům a schopnostem, které vyhovují vašemu stylu hry. Dokonce získáte svůj vlastní bojový tahač, který můžete vylepšit v zocelenou válečnou šelmu plnou zbraní, která vám pomůže kosit nepřátele.

Klíčové vlastnosti:

Konec právě začal – Hra na hrdiny založená na družinách se zaměřením na komplexní příběh, reaktivitu postav a světa a strategické souboje.

Solidní RPG zážitek – Hra obsahuje hluboký a podmanivý příběh, využívá nového dynamického systému dialogů a její součástí je i kompletní dabing, který strhne fanoušky série i nováčky.

Přežijte spalující mráz – Hra je zasazená do divokých zemí zamrzlého Colorada, kde je přežití obtížné a šťastný konec vám nikdo nezaručí. Na hráče čekají těžkámorální rozhodnutí, kvůli kterým budou muset dělat oběti, které změní herní svět.Hluboká a reaktivní taktická hratelnost– Hráčská vozidla, nástrahy prostředí apřepracovaný, plynulejší akční systém –to je jen pár nových funkcí, které rozvíjejí hluboké taktické tahové souboje ajedinečný design střetů ze hry Wasteland2.

Vytvořte si svou vlastní četu – Detailnísystém tvorby postavy a různých perků aschopností vám umožní zevrubné možnostiúprav vlastní čety čítající až šest Rangerů podle vašeho herního stylu.

Pokochejte se scenérií – Výrazné grafické vylepšení, animace postav a konverzacez pohledu první osoby vdechují Coloradua jeho úžasné krajině život a posouvajísérii do nových výšin.

Přizvěte kamaráda – Hrajte hru pro jednoho hráče nebo si zahrajte s kamarádem vpříběhové kooperaci. Rozhodnutí otevírají (či zavírají) příležitosti k misím a oblastem, které můžete prozkoumat, jakoži příběhové oblouky a další. (Kooperacebude do hry přidána v rámci bezplatné aktualizace po vydání hry.)

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC