!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Herní svět  PC hry  ESD Yakuza 0
ESD Yakuza 0
ESD Yakuza 0ESD Yakuza 0ESD Yakuza 0
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

ESD Yakuza 0

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC Akční příběhová adventura, která hráče zavede až na počátek Kazuyaho příběhu. Yakuza 0 představuje původní příběh KazumyKiryua a detailně odkrývá jeho postup napříč pozicemi japonské kriminální organizace. DRAČÍ POČÁTKY Budoucnost je determinována tím, co ležív minulosti. Dozvíme se například hodněo tom, co inspirovalo…
Kategorie: PC hry
Kód: 2873668PN: 7533Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
233   včetně DPH
Cena bez DPH: 193 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 22.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)23.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.9. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC

Akční příběhová adventura, která hráče zavede až na počátek Kazuyaho příběhu. Yakuza 0 představuje původní příběh KazumyKiryua a detailně odkrývá jeho postup napříč pozicemi japonské kriminální organizace.

DRAČÍ POČÁTKY

Budoucnost je determinována tím, co ležív minulosti. Dozvíme se například hodněo tom, co inspirovalo Kiryu dát se na vlnu zločinu. Kazuma Kiruyu by dost dobřenemohl být nazýván drakem, aniž by bylschopen připravit o hlavu pár lidí. Bojové schopnosti mohou být během souboje prohazovány, díky čemuž se hráči mohou těšit na ty nejvíce intenzivní souboje v historii her Yakuza.

OSVOJTE SI MAD DOGA

Zcela poprvé si hráči budou moci zahrátza postavu Gora Majima, která byla po dlouho dobu ve hře přítomna pouze jako NPC.

DEKADENCE JAPONSKÝCH OSMDESÁTEK

Peníze jsou to, co ve světě Yakuzy ovládá naprosto vše - ve hře najdete milionyzpůsobů, jak peníze utratit, vydělat nebo získat.

Parametry

Herní platforma ESDSteam | PC