Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46
Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Garmin GPS turistická navigace eTrex 22x Europe46

Malý, odolný navigační přístroj s nedotykovým displejem, kompasem, barometrickým výškoměrem a turistickou mapou zemí celé Evropy v ceně. 2,2" nedotykový displej Mapa zemí celé Evropy v měřítku 1: 100 000 Podrobná mapa ČR v měřítku 1: 25 000 * Elektromagnetický kompas Barometrický výškoměr * Voděodolné provedení dle normy IPX7 Podpora pro Geocaching * Všestrané…
Kód: 3026740PN: 010-02256-90Výrobce: GarminZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
5 341   včetně DPH
Cena bez DPH: 4 414 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 9.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)10.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)12.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Malý, odolný navigační přístroj s nedotykovým displejem, kompasem, barometrickým výškoměrem a turistickou mapou zemí celé Evropy v ceně.

  • 2,2" nedotykový displej
  • Mapa zemí celé Evropy v měřítku 1 : 100 000
  • Podrobná mapa ČR v měřítku 1 : 25 000 * Elektromagnetický kompas
  • Barometrický výškoměr * Voděodolné provedení dle normy IPX7
  • Podpora pro Geocaching * Všestrané použití (turistika, cyklistika, rybolov, automobil)
  • Slot na microSD kartu + 8GB vnitřní paměť
  • Provoz na dvě tužkové baterie (AA)
  • Výdrž až 25 hodin v režimu GPS

etrex-uvod

Základní vlastnosti Garmin eTrex 32x je pokračovatelem řady outdoorových přístrojů eTrex 30x, nabízející oproti svému předchůdci větší vnitřní paměž 8GB a mapu komplet všech zemí celé Evropy. Vysoký důraz je kladen na odolnost a pevnost přístroje. Přístroj je odolný proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě. Vydrží bez problémů ponoření do vody o hloubce 1 metr po dobu 30 minut (dle normy IPX7). Umožňuje využít spolu s GPS i satelitní systém GLONASS, díky čemuž přibližně o 20% zkrátí čas zaměření navigace a při využití obou systémů GPS i GLONASS může přijímač detekovat až 24 satelitů, čímž se výrazně zpřesňuje poloha zaměření. Podpora bezdrátové technologie ANT+ nabízí pro náročnější uživatele možnost využití fitness funkcí. eTrex 32x umožňuje připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a otáček kola (přístroj zaznamenává kadenci šlapání), případně bezdrátový přenos informací mezi dvěma kompatibilními GPS přijímači přímo v terénu.

Mapy: Mapa Garmin TopoActive Europe pokrývá 46 zemí celé Evropy. Navíc je přístroj dodáván s podrobnější topografickou mapou České republiky v měřítku 1:25 000, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení. Doplňkové funkce: Mezi doplňkovými funkcemi eTrex 32x najdete například stopky, kalkulačku, informace o fázi a východech Slunce a Měsíce, budík, kalendář nebo výpočet plochy pozemku.Garmin etrex 32x také nabízí široké možnosti práce s trasou (plánování a zobrazování v počítači).


Podpora pro Geocaching Geocaching je celosvětová hra, která pomocí hledání ukrytých pokladů nabízí řadu tipů, kam můžete vyrazit ve volném čase. Stránky hry jsou k dispozici na internetové adrese www.geocaching.com, kde se můžete podívat na umístění pokladů nad světovou mapou. Garmin etrex podporuje paperless Geocaching, skrýše této hry je možné stáhnout ze serveru Geocaching.com pomocí datového kabelu přímo do paměti GPS navigace. Navigace je schopna pojmout až 2000 keší, včetně informací o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy.

etrex-kesky