Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Periferie  Klávesnice, myši, herní ovladače  Genesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUE
Genesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUE
Genesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUEGenesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUE
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Genesis mechanická klávesnice THOR 380, US layout, RGB podsvícení, Outemu BLUE

Genesis THOR 380 RGB je mimořádně efektivní a funkční mechanická herní klávesnice. Její neuvěřitelně rychlá doba odezvy a funkce N-Key Rollover, která umožňuje současné stisknutí všech kláves, vám poskytnou přesnost a jistotu, že každý váš pohyb bude během hry přesně reprodukován. Díky působivému hliníkovému tělu v kombinaci s RGB podsvícením a PRISMO efektem bude vaše herní…
Kategorie: Klávesnice, myši, herní ovladače
Kód: 3059229PN: NKG-1725Výrobce: Natec GenesisZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 742   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 440 Kč
Běžná maloobchodní cena: 1 822 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 22.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.4. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.4. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Genesis THOR 380 RGB je mimořádně efektivní a funkční mechanická herní klávesnice. Její neuvěřitelně rychlá doba odezvy a funkce N-Key Rollover, která umožňuje současné stisknutí všech kláves, vám poskytnou přesnost a jistotu, že každý váš pohyb bude během hry přesně reprodukován. Díky působivému hliníkovému tělu v kombinaci s RGB podsvícením a PRISMO efektem bude vaše herní stanice vypadat naprosto profesionálně.

SPOLEHLIVÉ SPÍNAČE

Thor 380 RGB je vybaven modrými mechanickými spínači, které mají snadno zjistitelný aktivační bod. Jejich charakteristické kliknutí v aktivačním bodě poskytuje extrémně uspokojivý zážitek z psaní i hraní.

PUSOBIVÝ DSIGN S RGB PODSVÍCENÍM

Moderní hliníkové tělo klávesnice Thor 380 je zdůrazněno fenomenálním RGB podsvícením s efektem PRISMO, které vám umožní vybrat tu správnou barvu z palety 16 milionů barev. Kromě toho máte k dispozici 13 režimů podsvícení. Přizpůsobte si svůj herní stůl a dejte mu jedinečný charakter!

FUNKČNÍ KLÁVESY

Thor 401 RGB má 12 multimediálních kláves umístěných na tlačítkách F1 - F12, které vám umožňují ovládat hudbu a efektivně otevírat aplikace, jako je kalkulačka nebo pošta. Klávesnice je navíc vybavena inovativním osvětleným funkčním knoflíkem, díky kterému je ovládání hlasitosti a jasu podsvícení ještě pohodlnější a rychlejší!

TECHNICKY VYNIKAJÍCÍ

Mimořádně účinný mechanický mechanismus Thor 380 se vyznačuje rychlou dobou odezvy 8 ms, extrémně nízkým ovládacím bodem kláves 2 mm a ovládací silou pouze 55 g. Buďte vždy o krok před svými protivníky!

NEUVĚŘITELNÁ ŽIVOTNOST

Klávesy Thor 380 RGB mají životnost až 50 milionů kliknutí. Mechanismus kláves v kombinaci s otěruvzdornými kryty kláves „Double Shot“ a masivním hliníkovým pouzdrem zajišťují, že klávesnice zůstane jako nová po mnoho herních let.

ÚČELNÉ HERNÍ FUNKCE

Klávesnice Thor 380 je vybavena funkcí N-Key Rollover, známou také jako Anti-Ghosting všech kláves. Díky tomu bez ohledu na to, kolik kláves stisknete, zařízení přečte každé stisknuté tlačítko a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače. Má také funkci zámku kláves Windows tak, aby nedošlo k nechtěné minimalizaci hry.

POKROČILÝ SOFTWARE

Klávesnice Thor 380 RGB pracuje s ným softwarem, který vám umožní plně přizpůsobit nastavení zařízení. Vyberte si svůj oblíbený režim osvětlení RGB, vytvářejte komba zabijáků a konfigurujte makra a profily. Převezměte kontrolu nad klávesnicí a nenechte své protivníky překvapit.

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ

Bez ohledu na to, kde a v jakou dobu si plánujete zahrát, bude Thor 401 RGB vždy připraven bojovat po vašem boku. Díky vestavěné paměti si zařízení pamatuje nakonfigurovaná nastavení, profily a makra, takže ani po připojení klávesnice k jinému počítači ji nemusíte znovu přizpůsobovat.

ERGONOMIKA A KOMFORT

Klávesnice je vybavena velkou a pohodlnou odnímatelnou opěrkou rukou, která podporuje jejich správné umístění během hry. Klávesnice má také sklopné nožky, které vám umožní upravit úhel zařízení podle vašich preferencí. Klávesnice Thor 380 RGB je navíc vybavena protiskluzovými gumovými nožičkami, které udrží klávesnici pevně na jednom místě, a to i při nejdynamičtějších pohybech.

SPECIFIKACE:

Specializace: Pro hráče
Layout: US
Klávesový mechanismus: Mechanický
Typ spínačů: Outemu Blue
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Komunikace: Kabelová
Délka kabelu: 160 cm
Počet kláves: 108
Multimediální klávesy: Ano
Počet multimediálních kláves: 12
Ovládací bod: 2 mm
Ovládací síla: 55 g
Životnost kláves: 50 milionů kliků
Doba odezvy: 8 ms
Podporované operační systémy:
Android 4.2.2
Linux
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows Vista
Windows XP
Profil: Vysoký
Konektory: USB typu A
Barva: Břidlicová černá
Dodávané příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 435 mm
Šířka: 193 mm
Výška: 34 mm
Hmotnost: 810 g

Parametry

Barva klávesniceČerná
Layout klávesniceUS layout
Podsvícení klávesniceAno
Rozhraní klávesniceDrátová USB