!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Periferie  Reproduktory  Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Hercules MONITOR 5 EU (PAIR OF SPEAKERS)

Hercules Monitor 5: Aktivní dýdžejské reproduktory Věnujete se mixování muziky nebo s mixováním teprve začínáte? Doplňte svoji dýdžejskou výbavu o kvalitní a velmi výkonné aktivní reproduktory Hercules Monitor 5, které jsou optimalizované pro hudební produkci a mixing muziky. Každá jednotka se pyšní RMS výkonem 80 W a je osazena 12,7cm basovým reproduktorem s kevlarovou…
Kategorie: Reproduktory
Kód: 2988694PN: 4780905Výrobce: HerculesZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
6 462   včetně DPH
Cena bez DPH: 5 340 Kč
Běžná maloobchodní cena: 7 236 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 19.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)20.1. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)22.1. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Obr. Hercules Monitor 5: Aktivní dýdžejské reproduktory 1542968a

Hercules Monitor 5: Aktivní dýdžejské reproduktory

Věnujete se mixování muziky nebo s mixováním teprve začínáte? Doplňte svoji dýdžejskou výbavu o kvalitní a velmi výkonné aktivní reproduktory Hercules Monitor 5, které jsou optimalizované pro hudební produkci a mixing muziky. Každá jednotka se pyšní RMS výkonem 80 W a je osazena 12,7cm basovým reproduktorem s kevlarovou membránou a hedvábnou kupolí výškového reproduktoru. Předností je rovněž dvojitý basový akustický výstup na čelní straně každého repráčku, díky kterému se tahle reprodvojka přizpůsobí jakémukoliv prostředí a klidně i opravdu malým místnostem. Pro připojení reproduktorů k mixážnímu pultu, k notebooku a k dalším zařízením budete mít k dispozici XLR, TRS 6,35mm jack a RCA vstupy.

Obr. Stylové a stíněné proti magnetickému poli 1542968b

Stylové a stíněné proti magnetickému poli

Už na první pohled je jasné, že reproduktory Hercules Monitor 5 nejsou žádným brakem. Jejich provedení je opravdu precizní a jejich design velice stylový. Obě skříně jsou zhotoveny z kvalitní MDF dřevěné desky o tloušťce 9 mm, která výrazně pomáhá s dosažením výborných zvukových vlastností bez rezonance. Repráčky mohou být umístěny svisle, vodorovně nebo na sobě. Praktické je také situování tlačítka On/Off a ovladače hlasitosti na přední straně každého reproduktoru. Model obsahuje optimalizované akustické vlnovody a má dvojité basové akustické výstupy i ovladače vysokých a nízkých tónů. Díky stínění proti magnetickému poli jsou reproduktory ochráněné před rušením dalších elektronických zařízení v podobě smartphonů, tabletů atd.

Technické specifikace

 • Systém : 2pásmový
 • Basový reproduktor: Kevlarový, 12,7 cm
 • Výškový reproduktor: Hedvábná kupole
 • Zpracování výkonu (RMS / Max): 2× 80 W
 • Vstupy: XLR, TRS a RCA formáty
 • Frekvenční rozsah: od 60 Hz
 • Frekvenční rozsah: do 20000 Hz
 • Šířka: 21,8 cm
 • Výška: 23 cm
 • Hloubka: 31 cm
 • Hmotnost: 6,83 kg/ks
 • Cena: Za pár

Parametry

RozhraníRCA