Obchodní podmínkyKontakty
  Notebooky a PC  Tašky pro notebooky a ultrabooky  HP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAG
HP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAG
HP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAGHP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAGHP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAG
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

HP 15.6 Wireless Essentials Kit taška + myš - BAG

HP 15.6 Wireless Essentials Kit Sada HP 39,6 cm (15,6") Wireless Essentials je perfektním doplňkem vašeho notebooku. Obsahuje 3tlačítkovou bezdrátovou mobilní myš a polstrované pouzdro chránící notebook na cestách. Chrání notebook na cestách ? Sada HP 39,6 cm (15,6") Wireless Essentials je výborným společníkem na cesty. Polstrovaný vnitřní oddíl pouzdra ochrání notebook…
Kategorie: Tašky pro notebooky a ultrabooky
Kód: 1573948PN: N3U50AA#ABBVýrobce: HPZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

HP 15.6 Wireless Essentials Kit

Sada HP 39,6 cm (15,6") Wireless Essentials je perfektním doplňkem vašeho notebooku. Obsahuje 3tlačítkovou bezdrátovou mobilní myš a polstrované pouzdro chránící notebook na cestách.

Chrání notebook na cestách
? Sada HP 39,6 cm (15,6") Wireless Essentials je výborným společníkem na cesty. Polstrovaný vnitřní oddíl pouzdra ochrání notebook a bezdrátová myš HP X3000, kterou stačí jen zapojit, zase zajistí volnost při práci na cestách.

Navrženo pro vaše pohodlí
? Sada HP 39,6 cm (15,6") Wireless Essentials je perfektním pomocníkem pro udržení pořádku. Zajistí snadný přístup k mobilnímu telefonu, klíčům nebo lístkům, zatímco notebook bude dokonale chráněn v polstrovaném vnitřním oddílu.

Jedinečný design
? Pouzdro na notebook HP s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") v tradičním černém provedení zdobí skvělá barevná kombinace chladných odstínů šedé a zlatavého interiéru. Dekorativní látkový potah zvětšuje objem a hloubku ochranného pouzdra.

Stylový a atraktivní vzhled
? Elegantní a moderní myš HP X3000 ihned přidá každému pracovnímu prostředí styl. Lesklý černý a kovově šedý povrch dotváří elegantní vzhled. Použité křivky evokují svůdný tvar.

Aktualizované a rozšířené vlastnosti
? Bezdrátová myš HP X3000 nabízí vytoužené nejnovější technologie. S bezdrátovým připojením 2,4 GHz nebudete ničím omezováni. Životnost baterie je 12 měsíců.1 Pomocí kolečka můžete bleskurychle procházet dokumenty a webové stránky. Optický snímač funguje na většině povrchů.

Parametry

Barva brašnyČerná
Brašna pro 15" ntbAno
Max. rozměr brašny (")15,6
Min. rozměr brašny (")15
Typ brašnyTaška