Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
KÄRCHER SC 5 Premium EasyFix parní čistič
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Kärcher SC 5 Premium EasyFix parní čistič

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Nejsilnější parní čistič Kärcher. Regulace páry, práce bez přerušení, rozšířené příslušenství a mnoho dalšího. Parní čistič SC 5 EasyFix Premium je nejsilnějším parním čističem ve své třídě s tlakem páry 4,2 bar. S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE, které se vyskytují na běžných tvrdých površích…
Kód: 3036602PN: 1.512-550.0Výrobce: KärcherZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
12 412   včetně DPH
Cena bez DPH: 10 258 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Momentálně nedostupné, skladem od 24.3.
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)26.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)30.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Nejsilnější parní čistič Kärcher. Regulace páry, práce bez přerušení, rozšířené příslušenství a mnoho dalšího.

Parní čistič SC 5 EasyFix Premium je nejsilnějším parním čističem ve své třídě s tlakem páry 4,2 bar. S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE, které se vyskytují na běžných tvrdých površích v domácnostech. Navíc se pyšní bohatou funkční výbavou. V příslušenství najdete například podlahovou hubici s flexibilním kloubem a technologií lamel s komfortním upínáním utěrky z mikrovláken, kdy nedochází k přímému kontaktu s nečistotami. Pro své oblíbené koberce můžete využít kobercový kluzák. K tomuto parnímu čističi lze dokoupit i parní žehlička Kärcher, která ušetří 50 % času práce. Největší výhodou je však rychlý a hygienický úklid bez použití chemie. Díky čtyřstupňové regulaci páry se čistič přizpůsobí každému povrchu i nečistotě. Využít lze navíc funkci VapoHydro, která rozpuštěné nečistoty spláchne horkou vodou. Jednoduše tak vyčistíte například dlaždice, varné desky, digestoře a další. Problémem nebudou ani ty nejmenší rýhy a skulinky. Ke snadnému užívání přispívá i integrovaný prostor pro kabel, přihrádka na příslušenství, parkovací poloha pro parkovací trubici, a především kdykoliv doplnitelná nádrž na vodu zajišťující úklid bez přestávky.