!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky aktivní  Wi-Fi aktivní prvky  Logitech USB Unifying Receiver
Logitech USB Unifying Receiver
Logitech USB Unifying Receiver
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Logitech USB Unifying Receiver

Náhradní Logitech Unifying přijímač 2.4Ghz JEDEN PŘIJÍMAČ – 6 ZAŘÍZENÍ Připojte až 6 kompatibilních klávesnicí a myší k jednomu počítači pomocí jediného přijímače Unifying – a zapomeňte na potíže způsobené několika přijímači USB. MINIATURNÍ, NENÁROČNÝ PŘIJÍMAČ Náš nejmenší přijímač Unifying. Je tak malý, že jej můžete ponechat v notebooku, takže jej při přenášení z místa na…
Kategorie: Wi-Fi aktivní prvky
Kód: 2849501PN: 910-005931Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Náhradní Logitech Unifying přijímač 2.4Ghz

JEDEN PŘIJÍMAČ – 6 ZAŘÍZENÍ
Připojte až 6 kompatibilních klávesnicí a myší k jednomu počítači pomocí jediného přijímače Unifying – a zapomeňte na potíže způsobené několika přijímači USB.

MINIATURNÍ, NENÁROČNÝ PŘIJÍMAČ
Náš nejmenší přijímač Unifying. Je tak malý, že jej můžete ponechat v notebooku, takže jej při přenášení z místa na místo nemusíte odpojovat.

ZTRATILI JSTE SVŮJ PŘIJÍMAČ UNIFYING?
Použijte tento samostatný USB přijímač Unifying jako náhradu. Je kompatibilní se všemi produkty Logitech Unifying (hledejte logo Unifying zobrazené u kompatibilních produktů)

DOPLŇKOVÝ PŘIJÍMAČ PRO LOGITECH EASY-SWITCH
Použijte doplňkový přijímač Unifying pro připojení myši nebo klávesnice Easy-Switch – nebo obojího – k druhému počítači. Poté přepínejte mezi oběma počítači stiskem tlačítka pro skutečně efektivní multi-tasking. Může se také jednat o skvělý doplněk pro vaši sestavu Logitech Flow.

BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE LOGITECH ADVANCED 2,4 GHZ
Bezdrátová technologie Advanced 2,4 GHz poskytuje výkonné a spolehlivé připojení na vzdálenost až 10 metrů prakticky bez zpoždění a výpadků.

Parametry
Kompatibilita: univerzální
Kompatibilní značka: Logitech
Barva: Černá

Rozměry/Váha
Výška [mm]: 15
Šířka [mm]: 9
Hloubka [mm]: 6
Hmotnost [g]: 1,23

Parametry

Komunikační pásmo2,4 GHz
Typ Wi-fi aktivního prvkuAdaptéry Bluetooth