!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Periferie  WEB kamery  Logitech Webcam BRIO 4K Stream Edition
Logitech Webcam BRIO 4K Stream Edition
Logitech Webcam BRIO 4K Stream EditionLogitech Webcam BRIO 4K Stream EditionLogitech Webcam BRIO 4K Stream EditionLogitech Webcam BRIO 4K Stream Edition
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Logitech Webcam BRIO 4K Stream Edition

BRIO STREAM Nejlepší webová kamera pro streamování, záznam a videohovory v rozlišení 4K s HDR ROZLIŠENÍ ULTRA HD 4K Zachyťte i ty nejjemnější detaily výrazu vaší tváře a zachovejte kvalitu rozlišení full HD i po přiblížení. Technologie HDR umožní zobrazení v živějších, realističtějších barvách i za slabého osvětlení. Disponuje obrazem v rozlišení 4krát vyšším než je full…
Kategorie: WEB kamery
Kód: 2844116PN: 960-001194Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

BRIO STREAM
Nejlepší webová kamera pro streamování, záznam a videohovory v rozlišení 4K s HDR

ROZLIŠENÍ ULTRA HD 4K
Zachyťte i ty nejjemnější detaily výrazu vaší tváře a zachovejte kvalitu rozlišení full HD i po přiblížení. Technologie HDR umožní zobrazení v živějších, realističtějších barvách i za slabého osvětlení. Disponuje obrazem v rozlišení 4krát vyšším než je full HD a dokáže kompenzovat změny jasu, díky čemuž nebudete vypadat tmavě ani při nasvícení zezadu nebo při pohybu směrem ke kameře.

ULTRARYCHLÁ SNÍMKOVACÍ FREKVENCE V ROZLIŠENÍ HD
Streamujte obraz v rozlišení 1080p/60 fps, který je plynulý, realistický a ultrarychlý. Díky ultrarychlé snímkovací frekvenci můžete vytvářet dramatické a neotřelé zpomalené záběry pro zanechání výrazného dojmu.

OPTIMALIZOVÁNA PRO STREAMOVÁNÍ
Kamera BRIO STREAM, plně určená pro streamování, si bez ohledu na světelné podmínky zachovává vysokou snímkovací frekvenci bez prodlev, a udrží tak krok s vaším herním vysíláním. Její výkonnost při videohovorech je rovněž působivá, s dokonale ostrým obrazem, plynulým pohybem a přirozenými barvami.

ŠIROKÉ NASTAVITELNÉ ZORNÉ POLE
Nastavte si zorné pole ze širokých 90°, které zabírá více pozadí, na úzkých 65 nebo 78°, které se zaměřuje více na vás. Prostřednictvím funkce neutralizování pozadí si zachovávejte upravený, profesionální vzhled, i když jste v členitém prostředí. Vyberte si ze tří inteligentních režimů pozadí: rozmazání, odstranění či přepínání.

12MĚSÍČNÍ PRÉMIOVÁ LICENCE XSPLIT
Logitech vám díky úzké spolupráci se společností XSplit poskytuje univerzální řešení pro živé streamování kompatibilní s rozlišením 4K a vysokou snímkovací frekvenci.

OKAMŽITÉ PŘIHLÁŠENÍ POMOCÍ WINDOWS HELLO
Přihlašujte se do svého počítače snadno a bezpečně díky rozpoznávání tváře aplikace Windows Hello – o jedno heslo méně, které si musíte zapamatovat.

VŠESTRANNÁ TVORBA OBSAHU POMOCÍ CAPTURE
Díky Logitech Capture můžete s natáčením obrazového obsahu ve vysoké kvalitě začít hned v okamžiku, kdy připojíte svoji novou webovou kameru. Umožní vám přizpůsobovat nahrávky, upravovat nastavení kamery a dokonce i vytvářet svisle orientovaná videa – to vše v jediném intuitivním rozhraní.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Systémové požadavky Windows 8 nebo Windows 10 a vyšší – procesor Intel Core i5 3. generace nebo lepší (podpora CPU/AVX a GPU/OpenCL).
USB 3.0 (USB 2.0 omezuje rozlišení na 1080p/30 fps)
Windows Hello je podporováno pouze systémem Windows 10 nebo vyšším
Přesné informace o nárocích na systém a výkon naleznete na stránce vámi upřednostňovaného poskytovatele řešení pro přenos obrazu nebo videotelefonování.
Kompatibilní XSplit
OBS
Skype
Zoom
Obsah balení BRIO STREAM
Kabel USB 3.0 (kompatibilní s USB 2.0)
Snímatelný klip
Krytka objektivu
Pouzdro
Dokumentace
Záruka 1 rok
Číslo dílu 960-001194