Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky aktivní  SFP Moduly  MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
Kategorie: SFP Moduly
Kód: 2998833PN: XS+31LC10DVýrobce: MikroTikZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 118   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 577 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 257 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 3.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 4.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)8.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

SFP/SFP+/SFP28 module 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm

Parametry

OptikaAno
Provedení switcheModuly