Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Telefony, tablety a chytrá elektronika, GPS  Chytrá elektronika  Výrobky do auta  Mio MiVue 638 Touch 1080p
Mio MiVue 638 Touch 1080p
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Mio MiVue 638 Touch 1080p

Záznamová kamera MIO MiVue 638 TOUCH 1080p je ideálním společníkem do každého auta. Během vaší jízdy zaznamená videa z cest ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Přizpůsobenou má 2,7 palcovou dotykovou obrazovku, která se snadno ovlád
Kategorie: Výrobky do auta
Kód: 1785490PN: 5415N4840016Výrobce: MioZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 452   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 200 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus, více na dotaz
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)ihned k odběru / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již zítra / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.4. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Bezpečná jízda


Kamera nabízí údaje o rychlostních radarech zcela zdarma s aktualizací každý měsíc do konce její životnosti. Díky těmto informacím budete přesně vědět, kde musíte být opravdu opatrní. Pokud během jízdy překročíte maximální povolenou rychlost, kamera vás upozorní zvukovým alarmem. Nastavit si ji můžete do jakékoliv pozice pro vytvoření požadovaného záznamu.


2,7 palcový displej


Záznamová kamera MIO MiVue 638 TOUCH 1080p má 2,7 palcovou dotykovou obrazovku, se kterou je ovládání skutečně jednoduché a intuitivní. Záznam videa z vaší cesty je ve vysoké Full HD kvalitě s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Využívá moderní H.264 technologii, která zaručuje vysoce kvalitní videa i při menší velikosti souborů.


Multifunkční kamera pro autentické záběry z vašich cest


Kamera MiVue 638 kombinuje kvalitní optiku s vysokou světelností a širokou nabídku funkcí, kterou ocení každý zodpovědný řidič. Vysoká světelnost objektivu a jeho širokoúhlý záběr umožnují nahrávání kvalitních videí a snímání ostrých fotografií. Kamera má zabudovaný G Senzor, který reaguje na přetížení či změny směru jízdy a automaticky zaznamená kritické okamžiky na silnici. Kromě nečekaných událostí na silnici dokáže MiVue 638 intuitivně sledovat a automaticky nahrát i nestandardní dění kolem zaparkovaného vozu.  Díky druhému slotu pro kartu SD máte dokonce video i zálohované.


Kvalitní videa


Díky širokoúhlé čočce je zachycen každý detail v kritickém okamžiku. 3-osý G-Sensor zaznamená směr a sílu nárazu, jakož i zatáčky a zrychlení. Světelnost F1.8 je zárukou čistšího a jasnějšího videa i za špatných světelných podmínek.


Režim pro fotografování


 


Záznamovou kameru MIO MiVue 638 TOUCH 1080p můžete použít také jako fotoaparát (4 MP), díky čemuž můžete zdokumentovat místo nehody a její následky. Fotografie budou obsahovat informace o vaší poloze a vy budete přesně vědět, kde byly fotografie vyhotoveny.


Svědek vašich cest


Záznamová kamera MIO MiVue 638 TOUCH 1080p se stane vaším očitým svědkem na cestách. Zaznamená každou vaši jízdu, včetně momentů nárazu, díky čemuž získáte důkazy o tom, co se na silnici dělo před nehodou, během nehody i po ní. Záznam z kamery můžete použít jako důkaz při dopravní nehodě nebo vás zachrání před placením neoprávněných finančních nároků vaší pojišťovny. Se záznamovou kamerou budete znát vaši rychlost, mít informace o radarech a získáte pocit bezpečí na cestách.


G senzor a snímač pohybu zaznamenají kritické situace na silnici i mimo ni


Kamera MiVue 638 je vybavena G senzorem a snímačem pohybu. G senzor sleduje směr pohybu automobilu ve třech osách a zároveň reaguje na přetížení. Při kolizi čidlo automaticky spustí nahrávání situace na silnici. MiVue 638 má též integrovaný hlídací senzor. Detektor pohybu funguje na principu změny kontrastu světla při pohybu objektů před čočkou. V případě pohybu osob či vozidel před čelním sklem automobilu MiVue 638 automaticky spustí nahrávání.


MiVue Manager – ideální nástroj pro archivaci a analýzu jízd


MiVue Manager je počítačový program pro správu, analýzu a archivaci nahraných dat. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Díky G senzoru a detektoru pohybu v kameře MiVue 638 dokáže MiVue Manager pomoci s objasněním nečekaných dopravních situací i podezřelého dění kolem vozu. Oblíbenou funkcí programu je také sdílení nahraných videí na YouTube a Facebooku.