Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  Dům, dílna, zahrada, sport, zábava  Malé spotřebiče  Neno Uno prsní odsávačka

Neno Uno prsní odsávačka

Inteligentní odsávačka mléka Neno Uno můžete upravit podle svých potřeb. Zařízení má 6 úrovní stimulace a 9 úrovní intenzity. Odsávačka si pamatuje poslední použité nastavení Pohodlí a hygiena Speciální konstrukce sacího systému zabraňuje zpětnému toku mléka, udržuje jej čerstvé a zajišťuje zdraví mladé matky používající zařízení. Pomoc pro každou matku Porod přináší nejen…
Kategorie: Malé spotřebiče
Kód: 3040825Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 300   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 074 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 10.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 11.3. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)15.3. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Inteligentní odsávačka mléka
Neno Uno můžete upravit podle svých potřeb. Zařízení má 6 úrovní stimulace a 9 úrovní intenzity. Odsávačka si pamatuje poslední použité nastavení

Pohodlí a hygiena
Speciální konstrukce sacího systému zabraňuje zpětnému toku mléka, udržuje jej čerstvé a zajišťuje zdraví mladé matky používající zařízení.

Pomoc pro každou matku
Porod přináší nejen radost, ale také mnoho změn. Aby zůstaly zdravé, měly by mladé matky pravidelně odsávat mateřské mléko. Prsní pumpa Neno Uno vám to umožní kdykoli, i když vaše dítě spí nebo je daleko. Díky dotykovému panelu je používání zařízení snadné a intuitivní.

Šikovné a přenosné
Odsávačka Neno Uno ocení každá pracující matka. Čerpací jednotka a baterie zařízení jsou malé, takže můžete snadno vzít zařízení s sebou a používat jej po celý den.

Vysoce kvalitní silikon
Prsní štít zařízení je vyroben z příjemného na dotek, japonského silikonu, který nedráždí pokožku a zajišťuje lepší tok mléka. Žádná část odsávačky neobsahuje BPA, takže je bezpečné ji používat.

Prostorná baterie
Neno Uno má efektivní vestavěnou lithium-iontovou baterii, která podporuje až 2 hodiny práce nebo 4 plné 30minutové pracovní cykly odsávačky.

Snadné použití
Odsávačka mléka Neno Uno je plně bezdrátová. Jednoduše přitlačte zařízení na prsa a zapněte čerpací jednotku, abyste mohli začít odsávat mléko. Zařízení automaticky přepne režimy a vypne se po 30 minutách používání.

Vždy připraven
Neno Uno se snadno používá a je tak snadné, že jej můžete kdykoli bez problémů zapnout. Pokud nejste u svého dítěte, můžete snadno kombinovat kojení a odsávání mléka s pumpičkou. Odsávačka mléka je dodávána s lahví na mléko, takže můžete přístroj používat po vybalení z krabice.

Snadná sterilizace
Prvky odsávačky Neno Uno musí být pravidelně čištěny a sterilizovány. Můžete to snadno udělat pomocí parního sterilizátoru, který již používáte k dezinfekci kojeneckých lahví.

Univerzální
Silikonový prsní štít Neno Uno byl navržen tak, aby vyhovoval jakékoli velikosti prsou.

Weight: 300g
Dimensions: 81x66x62 mm
Battery capacity and type: 3.7v 1400 mAh Li-Ion
Charging port: USB-C
Work modes: 6 stimulation modes, 9 milk expression modes
Charging time: 2h
Automatic power-off: after 30 min
Expression mode suction: 18,9-42,9 kPa
Stimulation mode suction: 3,9-38,9 kPa
Milk bottle material: BPA-free plastic/High class silicone
Package contents: Pumping unit, milk bottle, breast shield cover, breast shield, bottle stand, bottle teat, USB-C cable, manual
Warranty: 24 months