Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky pasivní  Optická kabeláž  Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2.
Kategorie: Optická kabeláž
Kód: 3074524Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
142   včetně DPH
Cena bez DPH: 117 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 15.4. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 16.4. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.4. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2.

Parametry

Délka (m)2
LC (M)1
Přesná délka (m)2
SC (M)1
TypKabely