Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně adresy naší prodejny, od 20.5.2019 nás najdete na adrese Nádražní 1448, 27101 Nové Strašecí. Těšíme se na Vaši návštěvu Tým JFC
Obchodní podmínkyKontakty
  Periferie  Reproduktory  Pioneer DJ kontrolér iPhone, Android, černý
Pioneer DJ kontrolér iPhone, Android, černý
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Pioneer DJ kontrolér iPhone, Android, černý

Inteligentní DJ kontroler, kompatibilní se stream službami a naší bezplatnou aplikací WeDJ pro one iPhone Již více než 25 let vyrábíme DJ vybavení, software, profesionální audio zařízení a hudební produkční nástroje, které používali všichni od DJs až po globální hvězdy. DDJ-200 nyní nabízí komukoliv - bez ohledu na jejich hudební nebo technické znalosti - intuitivní způsob…
Kategorie: Reproduktory
Kód: 2490019PN: DDJ-200Výrobce: PioneerZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 572   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 779 Kč
Běžná maloobchodní cena: 4 742 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 20.9. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)23.9. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.9. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Inteligentní DJ kontroler, kompatibilní se stream službami a naší bezplatnou aplikací WeDJ pro one
iPhone

Již více než 25 let vyrábíme DJ vybavení, software, profesionální audio zařízení a hudební produkční nástroje, které používali všichni od DJs až po globální hvězdy. DDJ-200 nyní nabízí komukoliv - bez ohledu na jejich hudební nebo technické znalosti - intuitivní způsob, jak skočit do mixování hudby. Inteligentní kontroler DJ, navržený s ohledem na začátečníky a fandy, je kompatibilní s řadou aplikací pro streamování hudby a nabízí přístup k funkcím, které demystifikují mnoho aspektů tohoto řemesla. DDJ-200 můžete použít pro mixování skladeb doma nebo na cestách.

Připojte DDJ-200 k vašemu iPhone a mixujte skladby z iTunes prostřednictvím naší aplikace WeDJ. Můžete také připojit software ke službě SoundCloud Go + a nové službě Beatport LINK pro streamování dat Beatport LINK pro přístup k obrovským online zdrojům hudby. Stáhněte si aplikaci Algoriddim djay iOS a můžete kombinovat skladby ze služby Spotify (vyžaduje se Premium účet), nebo si stáhněte aplikaci MWM SAS edjing Mix iOS / Android a přistupujte k obsahu od společnosti Deezer. Níže naleznete další informace o kompatibilitě aplikací iOS / Android a podpoře streamování hudby.

Uspořádání tlačítek a číselníků na jednotce DDJ-200 zdědilo styl našeho profesionálního DJ vybavení tak, aby bylo pro vás snadné získat praktické ovládání a najít všechny potřebné ovládací prvky. Abychom vám pomohli co nejrychleji se vypořádat s DJingem, přidali jsme do systému WeDJ pro iPhone funkci pro výuku a přechody FX, které jsou obě oblíbené u začátečníků.

DDJ-200 bude k dispozici prostřednictvím našich prodejců za MOC 4190 Kc včetně DPH. Inteligentní DJ kontroler je kompatibilní s WeDJ pro iPhone a naší profesionální aplikací pro PC / Mac, rekordbox dj (v hodnotě 3190 Kc). Stačí stáhnout software do kompatibilního zařízení, zapojit regulátor a začít DJing.

Aby byl váš DDJ-200 v bezpečí před poškozením, bude k dispozici DJC-200 BAG od června za MOC ve výši 1190 Kc. Ovladač DJ se pohodlně vejde do ochranného vaku, který je vyroben z materiálu EVA Durashock.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI DDJ-200 a WeDJ pro iPhone
Kompatibilita více aplikací a podpora služeb streamování hudby
připojte DDJ-200 ke smartphonu, tabletu nebo PC / Mac, vyberte si své oblíbence z řady kompatibilních DJ aplikací, jako jsou například edice Edjing Mix od společnosti WeDJ, MWM SAS a djay a Algoriddim, které jsou uloženy ve vašem zařízení. Některé streamingové služby jsou podporovány také, takže můžete objevovat hudbu z mnoha žánrů v rozsáhlých online katalogech.

DDJ-200 - kompatibilní DJ aplikace, jejich odpovídající zařízení a streamingové služby * 3
Aplikace Podporovaná zařízení Kompatibilní streamovací služba
WeDJ pro iPhone iPhone Beatport LINK, SoundCloud Go+ *4
djay iPhone, iPad Spotify
edjing Mix iPhone, iPad, Android Deezer
WeDJ pro Android*5 Android NA
rekordbox PC/Mac Beatport LINK, SoundCloud Go+ *4
( Oba K dispozici na podzim 2019)

Tutorial a Pop-Hint funkce, které pomohou začátečníkům vychutnat DJing
Kombinujte DDJ-200 s WeDJ pro iPhone a využijte funkci Tutorial, která shrnuje základy DJingu. Zjistěte, jak připojit kontroler k zařízením a jak používat různé funkce a efekty a vyzvednout tipy na techniky výkonu.
WeDJ pro iPhone také nabízí funkci Pop-Hint, která vysvětluje funkce tlačítek bez přepínání obrazovek. Pokud jste předtím s hardwarem DJ nikdy nezacházeli, tyto funkce vám pomohou rychle se dostat do provozu a pracovat.
Transition FX - snadno provádět profesionální ozvučení v různých stylech
1. DDJ-200 dokáže reprodukovat různé vzory DJ mixů mezi stopami pro lidi bez zkušeností za palubami. Aktivujte funkci Transition FX v systému WeDJ, vyberte si z 11 vzorů * 6 a jednoduše přesuňte crossfader, abyste přepnuli z jedné stopy na druhou přes přechod profesionální úrovně.
2. Synchronizace frází - první funkce na světě na na kontroleru pro snadné a přirozené přepínání mezi stopami
3. Naše algoritmy analýzy frází analyzují složení vašich stop a detekují fráze. Když klepnete na vyhrazená tlačítka v aplikaci WeDJ pro iPhone, aplikace Phrase Sync použije informace z této analýzy k zarovnání počátečních a koncových pozic frází ve dvou stopách, takže si můžete být jisti, že při přepínání mezi nimi bude znít přirozeně. DDJ-200 je první kontroler na světě, který nabízí tento druh funkce
Kompaktní, lehké provedení pro DJing kdykoliv a kdekoli
Díky lehkému a štíhlému tělu vezměte model DDJ-200 všude, kamkoli chcete. Není třeba přenášet reproduktory, protože můžete přehrávat zvuk z vestavěného reproduktoru smartphonu, tabletu,nebo PC /Mac. Ovladač DJ může být napájen prostřednictvím výkonové banky * 8, takže nemusíte ani zůstat poblíž zásuvky.
4.Rozdělte výstup pro DJ vystoupení
Pomocí oddělených kabelů oddělte zvukový výstup smartphonu, tabletu, nebo počítače PC / Mac do výstupů master a monitor. To vám umožní kontrolovat audio prostřednictvím sluchátek, např. cueing další stopu, zatímco dav slyší hlavní zvuk přehrávaný přes reproduktory.
* 1 Pokud není zařízení DDJ-200 připojeno k smartphonu / tabletu / PC / Mac, za použití placených funkcí služby WeDJ pro iPhone bude účtována fakturace v aplikaci.
*2 Chcete-li použít rekordbox dj, když není připojen DDJ-200, je vyžadována aktivace licenčního klíče.
*3 Uživatelé zařízení Beatport LINK, Deezer, djay, edjing Mix, SoundCloud Go + a Spotify jsou povinni
číst podmínky používání a dodržovat zákony, pravidla a předpisy týkající se ochrany autorských práv a mezinárodní normy.
*4 Seznam zemí, ve kterých je k dispozici SoundCloud Go +, naleznete zde (k 7. květnu 2019).
*5 WeDJ pro Android se má stát kompatibilním s DDJ-200 prostřednictvím aktualizace koncem července 2019.
*6 Použití některých FX v aplikaci jsou zpoplatněny.
*7 První DJ kontrolér na trhu DJ kontrolérů (podle výzkumu Pioneer DJ Corporation Ltd, 7. května 2019)).
*8 Power bank není součástí dodávky. Výkonové banky jsou externí jednotky, které lze dobíjet a přenášet pomocí smartphonů, tabletů a dalších zařízení.

Parametry

BarvaČerná