!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Kancelářská technika  Komunikace  POLY náhlavní souprava BLACKWIRE 3320, USB-A, stereo
POLY náhlavní souprava BLACKWIRE 3320, USB-A, stereo
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

POLY náhlavní souprava BLACKWIRE 3320, USB-A, stereo

Ty pravé, které budete chtít nosit Vaše sluchátka jsou… no, na hlavě. Celý den. Proč si nevybrat ty, které vypadají dobře, dobře sedí a zní dobře? Naše stylová řada Blackwire 3300, která byla vyvinuta s kvalitním zvukem, pro pohodlí a spolehlivosti, které jsou pro Poly typické, přináší nejlepší hodnotu ve své kategorii. Připojte se k jakémukoli zařízení rychle a snadno…
Kategorie: Komunikace
Kód: 2944640PN: 213934-01Výrobce: PlantronicsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
1 445   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 194 Kč
Běžná maloobchodní cena: 1 903 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 20.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 21.1. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.1. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Ty pravé, které budete chtít nosit

Vaše sluchátka jsou… no, na hlavě. Celý den. Proč si nevybrat ty, které vypadají dobře, dobře sedí a zní dobře? Naše stylová řada Blackwire 3300, která byla vyvinuta s kvalitním zvukem, pro pohodlí a spolehlivosti, které jsou pro Poly typické, přináší nejlepší hodnotu ve své kategorii. Připojte se k jakémukoli zařízení rychle a snadno a vezměte si ho kamkoli s sebou.

Připojte se rychle a snadno

Jednoduchost jde ruku v ruce s flexibilitou. Jen připojte sluchátka pomocí USB s vaším oblíbeným zařízením. Robustní konstrukce poskytuje spolehlivost, na kterou se můžete spolehnout. Telefonujte v kanceláři nebo na cestách.

Vypadat dobře a cítit se dobře

Je snadné pochopit, proč všichni milují řadu Blackwire 3300. Elegantní moderní design vypadá stejně dobře, jako zní, takže ho budete chtít nosit - a vaše investice se vyplatí. Ostrý zvuk spojený s celodenním komfortem vám umožní snadno zvládnout jakýkoli hovor. Vyberte si sluchátka, za které vám celý tým poděkuje.

Získejte jeden pro každého

Myslíte si, že tato kombinace stylu a kvality je mimo dosah? Máme dobré zprávy. Řada Blackwire 3300 přichází s cenově dostupnou cenou, takže můžete investovat moudře, aniž byste utráceli více, než si můžete dovolit. Navíc se zakomponuje rychle a snadno - a je postaven pro potřeby podniku. Každý vyhraje.

Ať je to vaše

Přizpůsobte si náhlavní soupravu pomocí Plantronics Hub pro stolní počítače. Vyberte předvolbu jazyka, nastavení funkcí a aktualizujte své zařízení s nejnovějším firmwarem. A Plantronics Manager Pro poskytuje týmům IT vzdálenou správu, inventář headsetu a monitorování využití. Mějte vše pod kontrolou.

Vyrobeno pro kompatibilitu

Všechny náhlavní soupravy Poly USB a osobní hlasité telefony jsou kompatibilní s nejpopulárnějšími hlasovými platformami - prostě pracujeme. Řešení Poly poskytují vynikající kvalitu zvuku jak pro vás, tak pro ty na druhém konci hovoru - bez ohledu na výběr platformy.

Technické specifikace

 • Připojení: PC skrze USB
 • Kompatilibita: Windows nebo Mac OS
 • Frekvenční odezva audia na PC: Dynamické EQ optimalizované pro širokopásmové připojení k PC, hlasová telefonie do 6,8 kHz nebo pro multimédia 20 Hz až 20 KHz
 • Citlivost reproduktoru: 94 dBSPL ± 4 dB
 • Impedance reproduktoru: 32 ohm
 • Velikost reproduktoru: 32 mm
 • Ochrana sluchu: SoundGuard, akustický limit pro ochranu proti zvukům nad 118 dBA
 • Technologie mikrofonu: Flexibilní mikrofon potlačující šum
 • Frekvenční odezva mikrofonu: 100 Hz až 10 kHz optimalizováno pro širokopásmové připojení, k PC zvuk až 6,8 kHz
 • Citlivost mikrofonu: -38 dBV/Pa ± 4 dB
 • Váha: 130 g s ovladačem, 96 g pouze sluchátka (stereo)
 • Ovládání hovoru: Zahájení/ukončení hovoru, hlasitost, ztlumení
 • Ovládání hovoru: Kombinované tlačítko pro zahájení/ukončení hovoru, dedikované Microsoft Teams tlačítko, hlasitost, ztlumení
 • Zvuková upozornění: Zvuková upozornění pro zapnutí a vypnutí ztlumení a maximální/minimální hlasitost

Parametry

Typ zařízeníNáhlavní soupravy