Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky pasivní  Optická kabeláž  SC/APC - LC/UPC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
SC/APC - LC/UPC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SC/APC - LC/UPC simplex 1m arm.bílý 3mm B3 LSZH

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní…
Kategorie: Optická kabeláž
Kód: 3037565PN: 441Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna:SM, 9/125, OS2, G.657B3
Konektory:SC-LC
Broušení:APC-UPC
Barva:Bílá
Armorování:Ano
Plášť:LSZH
Průměr:3mm
Provedení:Simplex
Délka:1m

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Parametry

BarvaBílá
Délka (m)1
LC (M)1
Přesná délka (m)1
SC/APC (M)1
TypKabely