Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky aktivní  Příslušenství k aktivním síťovým prvkům  SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10Gb-1Gb Customer Install
SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10Gb-1Gb Customer Install
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10Gb-1Gb Customer Install

Formát: SFP+ Rychlost: 10 Gbps Typ: multi mode Vzdálenost: max. 300 m Tx/Rx: 850 nm Konektor: LC duplex Kompatibilita: PowerEdge C4130 PowerEdge C4140 PowerEdge C6320 PowerEdge C6320P PowerEdge C6420 PowerEdge FC430 PowerEdge FC620 PowerEdge FC630 PowerEdge FC640 PowerEdge FC830 PowerEdge M420 PowerEdge M520 PowerEdge M620 PowerEdge M640 PowerEdge M640 VRTX PowerEdge…
Kategorie: Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
Kód: 3080251PN: 407-BBVJVýrobce: DellZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
4 343   včetně DPH
Cena bez DPH: 3 589 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 11.5. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 12.5. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)14.5. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: multi mode

Vzdálenost: max. 300 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Kompatibilita:
PowerEdge C4130
PowerEdge C4140
PowerEdge C6320
PowerEdge C6320P
PowerEdge C6420
PowerEdge FC430
PowerEdge FC620
PowerEdge FC630
PowerEdge FC640
PowerEdge FC830
PowerEdge M420
PowerEdge M520
PowerEdge M620
PowerEdge M640
PowerEdge M640 VRTX
PowerEdge M820
PowerEdge R200
PowerEdge R220
PowerEdge R230
PowerEdge R240
PowerEdge R300
PowerEdge R330
PowerEdge R340
PowerEdge R410
PowerEdge R415
PowerEdge R430
PowerEdge R440
PowerEdge R510
PowerEdge R515
PowerEdge R530
PowerEdge R540
PowerEdge R610
PowerEdge R620
PowerEdge R630
PowerEdge R630XL
PowerEdge R640
PowerEdge R6415
PowerEdge R710
PowerEdge R715
PowerEdge R720
Poweredge R720xd
PowerEdge R730
PowerEdge R730XD
PowerEdge R740
PowerEdge R740XD
PowerEdge R740xd2
PowerEdge R7415
PowerEdge R7425
PowerEdge R805
PowerEdge R810
PowerEdge R815
PowerEdge R820
PowerEdge R840
PowerEdge R900
PowerEdge R905
PowerEdge R910
PowerEdge R920
PowerEdge R930
PowerEdge R940
PowerEdge R940xa
PowerEdge T130
PowerEdge T140
PowerEdge T330
PowerEdge T340
PowerEdge T410
PowerEdge T430
PowerEdge T440
PowerEdge T610
PowerEdge T620
PowerEdge T630
PowerEdge T640
PowerEdge T710
PowerEdge VRTX
PowerEdge XR2
PowerVault DL2100
PowerVault DL2200
PowerVault DR4100
PowerVault NX3000
PowerVault NX3200
PowerVault NX3300
PowerVault NX400
PowerVault NX440
Precision Workstation R7910

Parametry

Typ příslušenstvíMini-GBIC (SFP) moduly