!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  Pokladní systémy  Pokladny  Solitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním…
Solitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálem
Solitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálemSolitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálemSolitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálemSolitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálem
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Solitea Pay Pro Profiúčtenka - mobilní pokladna s tiskárnou a platebním terminálem

Solitea Pay Pro je unikátní dotyková pokladna která má vše v jednom, pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál. K provozu platebního terminálu je potřeba aby se partner registroval zde Solitea Pay Pro je nový kompaktní pokladní terminál, která zaujme na první pohled. Jde o pokladnu s integrovanou tiskárnou a zároveň platební terminál. Solitea Pay Pro je…
Kategorie: Pokladny
Kód: 2881651PN: POS2352Výrobce: SunmiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
8 675   včetně DPH
Cena bez DPH: 7 169 Kč
Běžná maloobchodní cena: 10 878 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 29.10. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 30.10. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)3.11. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Solitea Pay Pro je unikátní dotyková pokladna která má vše v jednom, pokladnu pro EET, tiskárnu účtenek a platební terminál.

K provozu platebního terminálu je potřeba aby se partner registroval zde

Solitea Pay Pro je nový kompaktní pokladní terminál, která zaujme na první pohled. Jde o pokladnu s integrovanou tiskárnou a zároveň platební terminál. Solitea Pay Pro je vybaven zabezpečeným operačním systémem Android, platební aplikací STPAY a pokladní aplikací Profi Účtenka.

Solitea Pay Pro zvládne odesílat prodeje do EET, tisknout účtenky a navíc akceptovat platební karty Visa, Mastercard a Maestro pomocí NFC, čipu, nebo magnetické čtečky. Terminál podporuje moderní technologie platby typu Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay. Poradí si i s elektronickými stravenkami typu Lidl, Edenred, Sodexo, Ticket Restaurant a pod.

Při akceptaci platebních karet Vám dokážeme nabídnout transakční poplatek vypočítaný metodou MIF++. Poplatek se tak skládá ze tří složek: poplatku poskytovateli služby, poplatku Interchange (Visa, Mastercard) a poplatku z každé transakce pro karetní společnosti VISA a Mastercard. Výsledné procento transakčního poplatku pak závisí na typu karty VISA, Mastercard nebo Maestro, případně zda se jedná o debetní, nebo kreditní kartu vydanou v ČR v Evropské unii nebo mimo EU.

Poplatek poskytovateli služby je 0,99%.

Příklad: pokud zákazník zaplatí u obchodníka 300 Kč a použije kartu Visa (debetní, vydaná v ČR) a poplatek poskytovateli je nastaven na 0,99%, tak výsledný poplatek, který zaplatí obchodník za transakci 300 Kč je 1,296 % tj. 3,89 Kč.

Při použití jiného typu karty například MasterCard (debetní, vydaná v ČR), se výsledný poplatek v uvedeném příkladu změní na 1,547 % tj. 4,64 Kč.
Za provoz platebního terminálu neplatíte žádný měsíční paušál. Pokud však na platebním terminálu neprovedete žádnou platbu, je zde stanoven minimální měsíční transakční poplatek ve výši 50,- Kč. Pokud terminál běžně používáte a součet transakčních poplatků za jednotlivé platby přesáhne tuto hranici, nebere se tento minimální měsíční poplatek v potaz (nikde se nepřičítá).

Dále je zde stanoven minimální poplatek za jednu transakci, který činí 1,5 Kč. V praxi to tedy znamená, že pokud přijmete platbu kartou na nižší částku, např. 70,- Kč, ze které by byl standardní poplatek 0,91 Kč (při sazbě 1,3%), strhne se Vám poplatek ve výši 1,5 Kč.

Parametry

Operační systémAndroid
Ovládání pokladnyDotyková obrazovka
TypPokladní HW + SW (EET)
Velikost obrazovkyIntegrovaná