!!!!!!!Vážení zákazníci, vzhledem k pracovní vytíženosti našich zaměstnanců jsme omezili provoz naší prodejny. Po telefonické domluvě jsme připraveni Vám kdykoli pomoci!!!!!!! Volejte 607 725 556 nebo 739085404. Děkujeme za pochopení
Obchodní podmínkyKontakty
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky aktivní  Routery a firewally  Turris Shield
Turris Shield
Turris ShieldTurris ShieldTurris ShieldTurris ShieldTurris ShieldTurris Shield
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Turris Shield

Turris Shield Vždy aktuální hardwarový firewall Hardwarový firewall Turris, Marvell Armada 3720 1 GHz dual core, 1× GWAN port (RJ-45), 4× GLAN port (RJ-45), RAM 512 MB DDR3 Turris Shield je zařízení, které díky unikátnímu firewallu ochrání celou vaši lokální síť před škodlivým provozem z internetu. Připojuje se klasickým ethernetovým kabelem mezi modem…
Kategorie: Routery a firewally
Kód: 2867258PN: FTRS-SSHL05Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
3 029   včetně DPH
Cena bez DPH: 2 503 Kč
Běžná maloobchodní cena: 3 077 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 3.11. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 4.11. / od 139 Kč
Na výdejním místě (ČR)6.11. / od 89 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Turris Shield

Vždy aktuální hardwarový firewall

Hardwarový firewall Turris, Marvell Armada 3720 1 GHz dual core, 1× GWAN port (RJ-45), 4× GLAN port (RJ-45), RAM 512 MB DDR3

Turris Shield je zařízení, které díky unikátnímu firewallu ochrání celou vaši lokální síť před škodlivým provozem z internetu. Připojuje se klasickým ethernetovým kabelem mezi modem a router.

Bezpečnost
Proč je Turris Shield bezpečnější než jiné firewally?
Centrála Turris čerpá data z tisíců sond připojených k internetu po celém světě. Provoz je automaticky analyzován a v případě odhalení útoku je vytvořena aktualizace firewallu a odeslána na všechna zařízení Turris Shield.
Analýza provozu probíhá nonstop, aktualizace je vytvořena během pár sekund a vy jste tak chráněni například i proti čerstvě objevenému útočníkovi z jiného kontinentu. Ochráníte tím nejenom váš počítač, ale i všechna další zařízení připojená k síti – telefony, tablety, smart TV, herní konzole, kamery, tiskárny,...

Víte, že…?
*3000 útoků měsíčně je v průměru vedeno na každý router/server
*50 aktualizací denně v průměru obdrží každý Turris Shield
*2 sekundy stačí Turrisu na odhalení útoku a zaslání aktualizace

Snadná konfigurace
Turris Shield lze jednoduše konfigurovat pomocí uživatelsky přívětivého webového rozhraní. Potřebná nastavení tak zvládne každý.

Nepostradatelná VPN
Turris Shield umí plnit také roli VPN klienta a VPN serveru. Jaké to přináší výhody?
*Anonymita a zabezpečení – S šifrovaným připojením se všechna zařízení připojená do vaší sítě pohybují na internetu s vyšší anonymitou a bezpečností. Poskytovatel internetového připojení vás nebude moci sledovat a zkomplikujete tím i cílení reklamy.
*Připojení odkudkoliv – Ke svému VPN serveru se můžete připojit i z veřejné nedůvěryhodné Wi-Fi například v kavárnách, které bývají rájem hackerů.
*Žádná diskriminace – Díky VPN je možné prohlížet i ty webové stránky, které jinak návštěvníky diskriminují na základě polohy zařízení.
*Přihlášení jen jednou – Nemusíte pokaždé myslet na přihlašování k VPN. Nastavíte ho automaticky jednou provždy a pro všechna potřebná zařízení.
*Ochrana firemních dat – Funkce VPN klienta umožňuje firmám zabezpečit citlivá data i v případech, kdy jejich zaměstnanci pracují z domova. Administrátor na zařízení snadno přednastaví připojení do firemní sítě a zaměstnanec doma Turris Shield jen spustí.

Parametry

Fanless switchAno
Obsahuje switchAno
OptikaNe
Počet LAN portů4
POENe
Provedení switcheDesktop
Rozhraní kartyUSB
Rychlost LAN max.1 Gbps

Ke stažení