Obchodní podmínkyKontaktyCeník služeb
  PC komponenty, Síťové prvky  Síťové prvky aktivní  SFP Moduly  UBNT UF-SM-10G-20,U Fiber,SM Modul,10G,20-Pack
UBNT UF-SM-10G-20,U Fiber,SM Modul,10G,20-Pack
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

UBNT UF-SM-10G-20,U Fiber,SM Modul,10G,20-Pack

Popis produktu UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 20 kusů. Technické parametry Optika Formát:SFP+ Pro typ kabelu:Single Mode Přenosová…
Kategorie: SFP Moduly
Kód: 3011233PN: UF-SM-10G-20Výrobce: UbiquitiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.
20 315   včetně DPH
Cena bez DPH: 16 789 Kč
Nákup po telefonu
+420 739 085 404
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Novém Strašecí (po objednání)již 4.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 5.3. / od 139 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Popis produktu
UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 20 kusů.

Technické parametry
Optika Formát:SFP+
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310
Dosah [km]:10
Typ přenosu:2-vláknový
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(2) LC
Kompatibilita:Ubiquiti Networks
SoftwareDDMI - diagnostika:Ano

Parametry

OptikaAno
Provedení switcheModuly